şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dokuzuncu nesil sabırtaşı yazar.
 • "neden hayvanlara yardım etmeliyiz?" hususunu anlamaya dair çok güzel bir entry yazmış, hayvanların sefaletinden onları evcilleştirmek adına doğadan koparan biz insan ırkının mesul olduğunu tane tane anlatmış.

  her olayda bunu düşünmekten aciz insanlara, hayvanlara yardım etme zorunluğulumuzu (evet, zorunluluk) anlatmaktan yorulduysanız şu entry'nin çıktısını alıp verin, okusunlar. (bkz: #31981635)
 • ekşi sözlük fuck buddy ilanlarının müdavimi olup , başlık altına tam 3 adet entry girmiş olmasına rağmen başka insanların sözlükten başkasıyla tanışmasına laf atıp aşağılayan yazar. insan yapamadığı şeyin düşmanı olurmuş lafı boşuna dememişler.belli ki ya sevgilin var ya evlisin ve için içini yiyiyor ilan veremediğin için.o yüzden boşan ya da bitir ilişkini ver ilanını rahatla
 • asdasdsa debe editi denen iğrenç icatla karı düşürmeye çalışan abazaların saldırısına uğramış.

  abaza arkadaşı kızdıran malum entry'm de bu: (bkz: #49069969). tabi götoğlanı hem özelden sana ne lan diye mesaj atıyor, hem de sonra hem debe başlığında hem nickinin altında herkes buna kayınca utanıp o kısmı edit'leyip entry'sinden siliyor. hem abaza hem dönek asdasds allah insanoğlundan esirgesin.

  ha bu arada o "müdavimi olduğum" ekşi sözlük fuck buddy aranıyor başlığına girdiğim entry'ler de şunlar:

  (bkz: #28126770)
  (bkz: #28134388)
  (bkz: #41991003)

  seni küçük çakal seni. hem abaza, hem dönek hem de çakal. tam bir hat-trickmişsin güzel abazan kardeşim. mallar listeme hoşgeldin. aeo.