şükela:  tümü | bugün
 • dokuzuncu nesil sabırtaşı yazar.
 • "neden hayvanlara yardım etmeliyiz?" hususunu anlamaya dair çok güzel bir entry yazmış, hayvanların sefaletinden onları evcilleştirmek adına doğadan koparan biz insan ırkının mesul olduğunu tane tane anlatmış.

  her olayda bunu düşünmekten aciz insanlara, hayvanlara yardım etme zorunluğulumuzu (evet, zorunluluk) anlatmaktan yorulduysanız şu entry'nin çıktısını alıp verin, okusunlar. (bkz: #31981635)
 • ekşi sözlük fuck buddy ilanlarının müdavimi olup , başlık altına tam 3 adet entry girmiş olmasına rağmen başka insanların sözlükten başkasıyla tanışmasına laf atıp aşağılayan yazar. insan yapamadığı şeyin düşmanı olurmuş lafı boşuna dememişler.belli ki ya sevgilin var ya evlisin ve için içini yiyiyor ilan veremediğin için.o yüzden boşan ya da bitir ilişkini ver ilanını rahatla
 • asdasdsa debe editi denen iğrenç icatla karı düşürmeye çalışan abazaların saldırısına uğramış.

  abaza arkadaşı kızdıran malum entry'm de bu: (bkz: #49069969). tabi götoğlanı hem özelden sana ne lan diye mesaj atıyor, hem de sonra hem debe başlığında hem nickinin altında herkes buna kayınca utanıp o kısmı edit'leyip entry'sinden siliyor. hem abaza hem dönek asdasds allah insanoğlundan esirgesin.

  ha bu arada o "müdavimi olduğum" ekşi sözlük fuck buddy aranıyor başlığına girdiğim entry'ler de şunlar:

  (bkz: #28126770)
  (bkz: #28134388)
  (bkz: #41991003)

  seni küçük çakal seni. hem abaza, hem dönek hem de çakal. tam bir hat-trickmişsin güzel abazan kardeşim. mallar listeme hoşgeldin. aeo.
 • (bkz: #72345867)

  3 fav, 2 alkış için insanları "hayvan düşmanı" olarak niteleyen bir türcü, hayvan düşmanı.

  bakalım burda ne varmış?

  (bkz: #61387312)

  bir hayvanın başka bir hayvanın anasını sikmesinden soğukkanlılıkla bahsedebiliyor. o farelerin; kendisine de, instagram'a fotoğrafını atıp durduğu kedi-köpeğe de kendisinden daha fazla faydası var bu arada.

  işiniz gücünüz şov.
 • agahajajaj yazik hayvan dusmani diye yaftalayabilecegi bir sey bulabilmek icin butun entry'leri taramis lan zavalli hahaha. buldugu entry'ye bak agwhsjjsks. salak basligimdaki diger entry'ye falan da bakmayi akil edememis. onu yazana falan da baksin, ama onu da tanimiyodur kesin bu keko. adamin hayvan bilgisi level:nusr-et belli.

  ugrasma karsim yazdigin sey belli, yedigin laf da belli. hayvan sevgisini alemlerde got olmamak icin degil de kendine biseyler katmak icin tecrubelemeni salik veririm.

  opuyorums.
 • sözlüğümüzün yeni tescillenmiş meriçlerinden. (#74686476)

  bir erkek nasıl bu hale geliyor anlamak zor. tüm şehrin üzerinden geçtiği bir kadınla ilişki yaşamak ve bununla övünmek için ciddi ciddi tipsiz ve geri zekalı olmak gerekiyor.

  arkadaşa biri testosteron versin. avm'de poşet ve çanta taşımaktan beyni yanmış.
 • asasdas meriççi gelmiş ya lan. pardon kardo geç gördüm biraz.

  olm nick başlığım gerçekten gurur tablosuna döndü ya acayip mutluyum.

  aptal aptal konuşan kim varsa yüzüne vurmuşum ki gelip buralara ağlamışlar.

  yıl olmuş 2018 bu kekolar hala "herkesin üzerinden geçtiği kadın" falan diye dolaşıyolar sağda solda ya asdasda. bi de poşet çanta taşımayı falan pejoratif kullanmış.

  nefret etme çocuğum boşuna kadınlardan. kadınlar nefret edilesi yaratıklar olduğu için sana bakmıyor değiller. sen salak olduğun için bakmıyolar. testosteron mestosteron bırak, bir iki güzel hobi falan edin kendine, kendini geliştir. biraz karşı cinsin ilgisini çekmeye başarırsan emin ol sen de daha mutlu olacaksın. arada sırada da insanların çantasını taşımaktan bu kadar korkma, yaşlı insanların alışveriş çantalarını evlerine çıkar falan, senin de hoşuna gidecek göreceksin.

  seksi "üzerinden geçmek" cinsiyetçiliğinden ayırabildiğin gün, sen de seks yapmaya başlayabileceksin. senin adına şimdiden heyecanlandım. hadi inş :))