• yukarıdaki entrydeki arkadaşın moralini bozmak istemem lakin ben bir matematik öğretmeni olarak buradaki gençlerin sorularını bedavaya çözmeyi talep ediyorum ona dahi yanaşmıyorlar.
 • yukarıdaki arkadaşın iyi niyetinden şüphem yok ama eee güzel kardeşim her matematik dersi iyi olan özel ders verecekse işimiz baya sıkıntılı.
 • almadan önce elimi 2 buçuk kere vicdanıma koymam lazım. benimle ilk özel dersinden çıkan matematik hocası için hayatta bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak çünkü.
 • yukardaki arkadaşı üzmek istemem ama soru çözme karşılığı holosko artı bir miktar para teklif ediyom çocuklar kabul etmiyolar.
 • şimdi düşündüm de zamaninda buna verdiğimiz aylık parayla, 3 sene sonra üniversitede çıktığım 1+1 evin kirası aynıymış. bizimkiler beni neden dövmemişler anlamıyorum.
 • ülkemizde gerekli hale gelmiş öğretmen öğrenci etkiliğidir.
  bu konuda uzun zaman önce kendisine başvurduğum ve beni matematikte önce ilk çağdan orta çağa oradanda modern çağa atlatan mustafa hocamı kesinlikle tavsiye ederim. ilginç yöntemlerle öğreti yapıyor ve bir anda aydınlanma yaşıyorsun. ayrıca ben gibi maraba olmayan kolejli kimselerde kapısından ayrılmıyordu.

  linkini buraya bırakıyorum
 • matematik üniversite hazırlık da maalesef benim de zorlandığım alanlardan birisiydi. benim zamanımda üniversiteye giriş sıvanı ygs idi. --2 aşamalı bir sınavdı ikincisinin ismini unuttum yine değişmiş.-- yaklaşık 5 net yapabiliyordum daha sonrasında bakırköy'de gümüşeğitim diye bir yerden ders aldım. sınavda 22 net yaptım. istanbul'da bulunan arkadaşlar için tavsiye ederim. bu entryyi görünce sitelerine de baktım sanırsam online ders de vermeye başlamaşılar. lazım olur diye aşağıya sitelerinin linkini bırakıyorum

  link
hesabın var mı? giriş yap