şükela:  tümü | bugün
  • yukarıdaki entrydeki arkadaşın moralini bozmak istemem lakin ben bir matematik öğretmeni olarak buradaki gençlerin sorularını bedavaya çözmeyi talep ediyorum ona dahi yanaşmıyorlar.
  • şimdi düşündüm de zamaninda buna verdiğimiz aylık parayla, 3 sene sonra üniversitede çıktığım 1+1 evin kirası aynıymış. bizimkiler beni neden dövmemişler anlamıyorum.
  • yukardaki arkadaşı üzmek istemem ama soru çözme karşılığı holosko artı bir miktar para teklif ediyom çocuklar kabul etmiyolar.
  • arkadaşlar merhaba. matematik özel ders konusunda 20 yıla yakın tecrübe sahibiyim ve www.matematikozelders.com sitesini geliştirtirmeye karar verdim. türkiye genelinde matematik öğretmenlerini ekleyerek bürük bir platform oluşturmaya karar verdim. sizi de aramızda görmek isteriz. yalçın algan
  • yukarıdaki entrydeki arkadaşın moralini bozmak gibi olmasın lakin ben bir almanca öğretmeni olarak ücretsiz matematik dersi teklif ediyorum, götleriyle gülüyorlar.
  • kendi sınırlarımı aşmak istemiyorum -mühendislik öğrencisiyim-- bu yüzden lise ve daha alt eğitim öğrencilerine ders vermek istiyorum. çok iyi matematiğim ve çok iyi anlatma yeteneğim var. kendim 0'dan bir konu öğretemem ama düşük meblalara sizin sorularınızı online -skype hangouts zoom- çözebilir konuyu pekiştirmenize yardım edebilirim
  • almadan önce elimi 2 buçuk kere vicdanıma koymam lazım. benimle ilk özel dersinden çıkan matematik hocası için hayatta bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak çünkü.