• dünkü fenerbahçe - bursaspor maçında yapılmış inanılmaz fauldür. hakem bırakın kırmızı kartı filan faul bile vermedi. yazık.

link
  • görüntüyü birde fenerbahçelilerin gözünden izlemek lazım.

fenerli gözünden kesin kırmızı olmalı pozisyon.hatta alper ve josef penaltı itirazı yapmış olabilir
  • bu pozisyona penaltı verilmeyişini, faul'ü yapan oyuncuya kırmızı kartın verilmeyişini, ayrıca faül'ün sonucunda kırmızı kartı gören takımın itiraz edecek arkadaşlarına da olası kırmızı kartlar ile oyundan atılmayışlarını esefle kınıyorum. lütfen azıcık fair play beyler!
  • kendisine yapilan bu faulle gercek fenerli olmustur. ordan kendisine bi adet hukmen galibiyet verelim
  • yürek sızlatan bir an , hani yıldız oyuncular korunacaktı ey uefa!
  • havasından mı suyundan mı hocasından mı yoksa başkanından mı bilinmez. o formayı giyince bir haller oluyor futbolculara. bir olur iki olur da hepsi mi öyle olur arkadaş?
  • --- spoiler ---
    lag var
    --- spoiler ---

olm oyun sırasında lag'a girmişsiniz öyle görüyorsunuz...

faul var orada...
  • pozisyondan bağımsız olarak konuşmak gerekirse, şunu çok net söyleyebilirim ki, valbuena türk futbol tarihinde kendini yere bırakma konusunda burak yılmaz'ı bile geride bırakmıştır. evet iddialı bir cümle oldu farkındayım, bunu yıllardır neredeyse haftada 5-6 süper lig maçını canlı izleyen bir futbol sever olarak söylüyorum.

aykut kocaman'ın ilk haftalarda bu adamı kesmediği zamanları hatırlıyorum. istisnasız her 3 hava topundan 2 sinde, her 3 ikili mücadeleden 2 sinde kendini yere atıyordu. sinir hastası yapmıştı adam beni.

tanım: mesleği futbolculuktan çok, kendini yere bırakma olan adama yapılan, olmayan faul.
  • bunun bi tık üstü cinayet.
    (bkz: bir ölçü birimi olarak tık)
  • e siz savrulan tekmeye verilen kırmızıyı da eleştiriyosunuz? o nasıl olacak?
    ben anlamıyorum ki ne mutlu edecek sizi
hesabın var mı? giriş yap