şükela:  tümü | bugün
  • karakterli manyak...
  • yoldaş.

kısa bir sürede bu sıfatı hak etti kendisi. sağ olsun hep yanımda. en kısa zamanda sağlığına kavuşması dileğiyle.
  • içinde büyüttüğü çok hoş bir şey var. pür, kıskanılacak derecede güzel... kırılmasını hiç istemediğim... umarım içindeki çiçekler hep bu kadar taze, bu kadar rengarenk olur.
  • canımıniçi bir yazar. tanımlamak gerekirse; ben bu adamın en çok iyimserliğini seviyorum. daima olaylara olumlu bak demesini. omzumdaki elini seviyorum..
    hayatımdan çıkmak mı istiyorsun dediğim de "sen bana söz verdin hep burada kalacaksın". demesini.
    o sayısal kafasını seviyorum hep analizler yapan..
    eğer gerçek bir dost arıyorsanız öyle biri bu adam. ben kadar şanslıysanız eğer biraz daha fazlası nadiren..
    unutmadan r'lerini sevdiğim adam birde adam gibi adam. adam gibi dost.
  • bugün doğum günü olan yazar. bir yaş daha yaşlandı ve hala daha kendisine ulaşamıyorum.
    neyse; mutlu huzurlu yıllar olsun. en sevdiği yerde kadıköyde olsun*
  • sen sadece sen değilsin; bensin, benimsin, bendesin. ömrümsün..
  • tesadüf seni önüme çıkarmasaydı, gene aynı şekilde fakat her şeyden habersiz yaşayıp gidecektim. sen bana, dünyada başka türlü bir hayatın da mevcut olduğunu benim bir de ruhum bulunduğunu öğrettin. seni çok seviyorum.
  • sende bir şey var, öyle bir şey ki anlatamıyorum. öyle bir şey ki bütün endişelerim senin yanında yok oluyor. günüm güzel başlıyor, gecem huzur doluyor. öyle geliyor ki, ben dünyada senden başka kimin olsam, hiçbirisiyle senin gibi olmayacaktım; senin gibi böyle samimi, ruhuma kadar, böyle canıma kadar samimi.. büyük fedakarlıkların, özverin, gözlerin, sözlerin, dokunuşun.. iyi ki varsın sevgilim.
  • her gün olduğu gibi bugün de seni çok seviyorum.