şükela:  tümü | bugün
  • şuan kanal7 de baslayan film. aynı matrix gibi
  • matriksdata.com anlık hareketleri takip edebildiğimiz grafikli veri terminali
  • kimyasal olarak matriks: analizini yapacağımız numunede analiz yapılacak türün dışındaki herşey matrikstir.
    örnek vermek gerekir ise su numunesinin icinde ca tayini yapacagız ve ortamda ca dışında atom ve iyonlarda mevcut, işte bu ca dışındaki tüm maddeler matrikstir
  • bıst hisse trading tarafında tekel olmaları dışında çok sıradan ve yetenekleri kısıtlı bir charting ve trading yazılımı. kendisinden bikanlara viop tarafı için cqg üzerinden dünya çapındaki charting platformları ile bıst viop trade etme imkanı olduğunu belirtmek isterim.
  • borsa istanbul ve viop verilerini takip ederken, aynı zamanda borsada alım-satım işlemlerinizi tek bir platformdan gerçekleştirebilmeniz için tasarlanmış, dünyada başka bir örneği olmayan emir giriş ekranlarına sahip profesyonel bir finans uygulaması olan matriks trader’da artık btcturk aracılığıyla kripto para alım satım işlemlerini de gerçekleştirebilmek mümkün.

matriks trader kullanıcıları, tek tuşla btcturk’ün eklendiği yeni güncellemeyi yükleyecek. ardından btcturk hesabıyla giriş yaparak, matriks trader içerisinden bitcoin ve kripto para alım satıma başlayabilecekler. ayrıca matriks trader kullanıcıları, btcturk hesaplarına giriş yapmadan da, tahta, fiyat, grafikleri ve emir defterini görebilecek. kullanıcılar ayrıca, açık emirlerini görüp, emir iptali gerçekleştirebilecek ve gerçekleşen emirlerini takip edebilmek için emir geçmişine erişim imkanına sahip olacak.

https://medium.com/…k-matriks-traderda-1ff18234f500
  • var ben kullanıyom foreks var. güzelde yani.
  • bitcoin ve kripto para işlemini otomatik yapmak istemez misiniz?

finansal piyasalara ait verileri, analiz ve anında işlem olanağıyla gerçek zamanlı olarak sunan matrikstrader’da btcturk hesabınız üzerinden otomatik bitcoin ve kripto para alım satımı ve algoritmik trade yapabilirsiniz.

yerli ve yabancı finansal piyasalara ait verilerin analiz ve işlem olanakları ile birlikte gerçek zamanlı olarak sunulması için çözümler sunan matriks ve türkiye’nin ilk dünyanın 4. kripto para alım satım platformu btcturk , matriks trader’da buluştu.

borsa istanbul ve viop verilerini takip ederken, aynı zamanda borsada alım-satım işlemlerinizi tek bir platformdan gerçekleştirebilmeniz için tasarlanmış, dünyada başka bir örneği olmayan emir giriş ekranlarına sahip profesyonel bir finans uygulaması olan matriks trader’da artık btcturk aracılığıyla kripto para alım satım işlemlerini de gerçekleştirebilmek mümkün.

matriks trader kullanıcıları, tek tuşla btcturk’ün eklendiği yeni güncellemeyi yükleyecek. ardından btcturk hesabıyla giriş yaparak, matriks trader içerisinden bitcoin ve kripto para alım satıma başlayabilecekler. ayrıca matriks trader kullanıcıları, btcturk hesaplarına giriş yapmadan da, tahta, fiyat, grafikleri ve emir defterini görebilecek. kullanıcılar ayrıca, açık emirlerini görüp, emir iptali gerçekleştirebilecek ve gerçekleşen emirlerini takip edebilmek için emir geçmişine erişim imkanına sahip olacak.

detaylı bilgi için medium yazımıza göz atabilirsiniz:

medium
  • türkiye'de eğer kendi terminaliniz üzerinden hisse alım satımı yapmak istiyorsanız kullanmak zorunda olduğunuz programdır. zorundasınız çünkü tekeller. ne bir demoları var ne de trial versiyonları. dolayısıyla gözünüzü kapatıp almak zorundasınız. tamam kullanalım kullanmasına da problem şu: programlarının görünüşü inanılmaz derecede karmaşık ve çirkindir. java tabanlı olması ve 90'lı yıllardan fırlamış gibi görünen tasarımıyla gözlerinizi yakar. örn: https://store.matriksdata.com/…minalanalizsiyah.png yani 2019 yılında bu nedir allah aşkına?

yıllardır metatrader'da forex'te işlem yapıyorum. o program son derece basit ve kullanışlı. üstelik kişiselleştirme konusunda size verdiği serbestlik çok yüksek. bu program çok az kişiselleştirme fırsatı veriyor size. grafiğin tarih aralığını seçemiyorsunuz, programın font ayarlarını yükseltmek imkansız, programı full screen yapınca içerideki küçük pencereler orantılı bir biçimde büyümüyor, indikatörlerin görünüşleri konusunda çok az yapabiliyorsunuz vs vs vs...

ha bir de şöyle bir şey var. programı öyle bir şekilde dizayn etmişler ki, her yerden her yere giriliyor!!! ana ekranda tam 7 tane al-sat butonu var!!! bu nedir yahu: https://i.hizliresim.com/an8qa2.png (görseldeki bütün al sat butonlarını işaretledim)
    son derece göz yoran, zilli-pilli, janjanlı bir program. sanırım yapımcılar "ne kadar karmaşık o kadar iyi" felsefesini benimsemişler. zaten millet olarak evimizde de, ofisimizde de, arabamızda da böyle orospu düğünü gibi tasarımları seviyoruz. mesela bir yanda allahın gavuru, bir yanda bir türk kaymakam odası: https://indigodergisi.com/…asi-japon-imparatoru.jpg
    neyse konu nerelere geldi. ama türkiye'de şu işi yapmak istiyorsanız bu programı kullanmak zorunda olmanız çok acı. sanırım grafik takibini tradingview, investing.com veya başka mecralardan yapıp, bu programı sadece emir girişi için kullanmak en iyisi. ne de olsa 7 tane al-sat butonu var, illaki birisinden birini beğeniriz.

not: bu arada gavurların yaptığı muadil programlardan birinin screenshot'ı (sadeliğe dikkat çekerim): https://i.ytimg.com/…/6efxviqjpww/maxresdefault.jpg
  • terminal giriş bilgilerinde gelen sms'teki şifre ya yanlış oluyor ya da hiç sms gelmiyor. operatöre ulaşamıyorsun, teknik destek için bekleyen sırasında hep 3. sırada oluyorsun, bir teknik destekçiye derdini anlatıyor adam tamam sorununuzu çözücem diyip dalga geçer gibi maille demo sürümün indirme linkini atıyor :d

tanım: kullanmaya mecbur bırakılmasıyla birlikte müşteri hizmetleri ve sistemi yerlerde sürünen şirket.
  • teknik destek ekibi çok iyi çalışıyor. matriks programıyla ilgili bir sorun yaşıyorsanız uzaktan bağlantı yoluyla masaüstünüze bağlanıp sorunu şak diye çözüyorlar.

bir tanesine; hocam sizde ne hisse tarama modülleri vardır. hazır bağlanmışken bir kaç tane de benim matrikse tanımlasak mı dedim?

hocam ben hiç hayatımda borsada işlem yapmadım. hisselerin fiyatı kaç tl'dir, hisse nasıl alınır satılır onu bile bilmem, ben yazılımcı ve programcıyım sadece program hakkında ki sorunları çözüyor ve programı geliştiriyorum dedi.

çok enteresan. doğru söylediğine inanıyorum. matriks programını bu denli bilip de hiç borsada işlem yapmamak gerçekten şaşırtıcı.

hesabın var mı? giriş yap