şükela:  tümü | bugün
 • yenilenebilir enerji ile çalışan ilk akıllı saat.
  aklınıza güneş enerjisiyle çalışan saat gelmesin hemen , onun yerine vücut ısısını kullanarak çalışan bir saat hayal edin ...

  android ve ios'a uyumlu olan bu saatte ; kalori , adım sayma ve uyku düzeninizi takip etme gibi özelliklerinin yanı sıra "x" modelinde telefona gelen bildirileri görmeniz mümkün olabiliyormuş.

  --- reklam içerir ---

  hayal etmek yerine buradan tanıtımını izleyebilirsiniz hatta sipariş verebilirsiniz, tabi temmuz ayında teslim almak koşuluyla.
  --- reklam içerir ---

  not : donanım haber ölücülüğünü konuşturup bunu haber yapmış .
 • bugün öğrendiğim ve vücut ısısıyla kendini şarj eden, şarj cihazını komiklik olsun diye gönderen, "ihtiyacınız olmayacak ama yine de gönderiyoruz" diye not düşen bir firma tarafından üretilen akıllı saat

  yalnız fiyatının 7.000 tl gibi yüksek olması, diğer bir değişle başlangıç seviyesi oyun bilgisayarları seviyesinde olması en büyük dezavantajı, ki tutmamasının sebebi bence tamamen bu. yüksek fiyatı. ayrıca "aslında pahalı değil. kur yüksek ve senin paran değersiz" diye gelecek suserler şunu okusun ve sussun lütfen.

  resmi sitesinde series 2 modeli 500, series 2 luxe modeli ise 700 dolara satılmakta ki 'shipping' hariç. 1 sene garanti süresi ise düşündürücü. izlediğim birkaç inceleme videosunda ise yazılımında ciddi sorunlar olduğundan söz edilmekte.

  https://www.powerwatch.com/