• bicepleri çok da minimal olmayan minimalist youtuber.
  • kanalına reklam almayıp, patreondan geçimini sağlayan başarılı youtuber. (özgür gazetecilik için iki dakikada 10 reklam koyan ve buna rağmen patreon'dan destek bekleyen cüneyt özdemire duyurulur.)

bu aralar anksiyete sorunu yaşamakta en kısa sürede kurtulur umarım.

edit: yanlış bilgilendirme kalmasın burada. maşallah dediğim 3 gün yaşıyor 2 yıldır reklam almayan kanal reklam ve sponsorluk almaya karar vermiş :)
  • tam bir sahtekar.

- birkaç yıl önce açlıktan ağzı kokarken minimalizm diye bir şeyi yakalayıp saçma sapan youtube videosu gibi bir videoyu bir şekilde netflixe soktu ve youtube kanalına kitle topladı.

- kesinlikle minimalist biri değil, instagramı vs. tam bi şaklaban.

- 1 yıl önceye kadar her youtube videosunda reklamsız videomarıma destek için bana patreondan destek verin diyordu. oraya binlerce kişi topladı. sonra youtube videolarında da reklamı açtı. patreona gelenler geldikleriyle kaldılar.

sıfır derinlik, ezik karakter, tembel saçma biri.
  • yeni belgeseli less is now netflix'te yayınlanan yönetmen ve youtuber.
  • watch this video before you die videosunun 7. dakika 12. saniyesinde bülent kayabaş'ı görebileceğiniz youtuber.
  • bağımlısı olduğum youtube kanalı olan insan. gerçekten insanın kişisel gelişimi için çok faydalı bilgiler sağlıyor.
    minimalizmle beni tanıştıran youtuber (ya da her neyse)
  • kendisi minimalism belgeselinin yönetmeni. şurada youtube kanalında minimalist yaşam tarzı, bütçe yönetimi hakkında bilgi veriyor. minimalisme yeni başlayanlar için ideal bir youtube kanalı. the ground up show ile haftalık ziyaretçi alıp nasıl başardıkları ve minimalist yaşam tarzları ile ilgili podcastler yayınlıyor.
  • kendisini minimalistten çok mükemmelliyetçi olarak adlandırıyorum. bu kadar başarılı içerikleri bu kadar kısa sürede gerçekleştirmesine başka açıklama bulamıyorum.
  • minimalist hayatı benimseyen, the minimalism isimli belgeselin yönetmeni er kişi. yeni minimalism belgeseli netflix’te 1 ocak’tan sonra yayınlanmaya başlayacak. merakla beklemekteyim.
  • baya başarılı bir youtuber. hem içerikleri çok faydalı hem de sinema formasyonundan geldiği için çok iyi hazırlıyor videolarını. kamera, ışık, kurgu hepsi tam kıvamında. youtube'un kalitesini yükselten kanallardan kesinlikle.
hesabın var mı? giriş yap