şükela:  tümü | bugün
 • trivium vokalisti, gitaristi, söz yazarı, bestecisi. hem clean hem brutal vokal yapıyor, hem ritim hem de solo gitar çalabiliyor. 19 yaşında olmasına rağmen, metal müzikte geleceğin yıldızlarından biri olarak gösteriliyor. roadrunner united'da o kadar büyük yıldız arasından kaptan yapılması, çok çeşitli türlerde şarkılar yazabilmesi ve konserlerdeki muhteşem performansıyla, yakın zamanda adından çok söz ettirecek bir müzisyen.
 • 26 ocak 1986 doğumlu capon asıllı amerikalı genç metalci. yetenekleri ile gerçekten de dikkate alınacak bir kimlik. konser performansı şu anda göz doldurmasa da ilerisi için gerçekten de ümit vadetmektedir.
 • bir süre öncesine kadar canlı performanslarında vasatı aşamayan; ama son konser videolarından izlediğim kadarıyla kendisini bir hayli geliştirmiş genç yetenek. ayrıca dean firması tarafından kendi adını taşıyan gitarlar üretilmektedir.
 • yngwie malmsteen teknik olarak aşmış bir virtüöz olmasına rağmen satch'in, steve vai'nin, hatta jimmy page'in, ritchie blackmore'un yanında esamesi okunmuyor. matt heafy de benim için böyle bir gitaristtir. işin matematiğini ne kadar çözersen çöz, ruh katmadıkça bir boka benzemez yaptığın müzik. ha trivium'un yaptığı müzik bokum gibi demiyorum. allahı var adamlar iyi. ama yani dünyanın en iyisi falan, ne bileyim bu bambaşka bir olay. teknik yetenekle bitmiyor iş.

  tekniğin amına koyup da müziğine on gram ruh katamayan bir diğer grup;

  (bkz: symphony x)
 • 10-20 dakikalık bir youtube araştırmasıyla kendisinden teknik olarak kat ve kat daha üstün canavar gençleri bulabileceğiniz şahıs.

  metal tarihinin en iyi gitaristlerinden değildir maalesef.
 • çok yetenekli adam ya. allah gecinden versin de 28'i göremez gibi...
 • bu veledi ya da trivium'u hic sevmiorum ancak in the fire gibi bir parca yapabilmis ve bu parcayi da king diamond soylemistir. saygi duymak lazim.
 • biraz hızlı da olsa hoş bir akustik opeth - harvest coverı yapmıştır.

  http://www.metalinjection.net/…acoustic-opeth-cover
 • epiphone'un kendisine kendi serisi adı altında 6 ve 7 telli olmak üzere 2 adet les paul modelinde gitar çıkarmış olduğu trivium grubunun vokalisti ve ritm gitaristidir. 1986 yılında japonya'da doğmuştur ve şu ana kadar en sık görülen gitarı siyah bir gibson les paul custom'dır.

  signature epiphone modelleri ise,

  6 telli 699 $
  7 telli 799$ olmak üzere fiyatlandırılmıştır. modellerin ikisinde de emg manyetik kullanılmış.

  bunun yanında kendisi roadrunner'ın en sevilen sanatçılarından biridir. şu anda kariyerinin zirvesindedir.
 • trivium'un gelecekte efsane diye bahsedilecek vokali. fakat vengeance falls'un prodüktörü olan david draiman*, matt heafy'in vokaline kendi tarzını işleyerek kalbimizi kırmıştır, yakışmamıştır.