şükela:  tümü | bugün
  • trivium vokalisti, gitaristi, söz yazarı, bestecisi. hem clean hem brutal vokal yapıyor, hem ritim hem de solo gitar çalabiliyor. 19 yaşında olmasına rağmen, metal müzikte geleceğin yıldızlarından biri olarak gösteriliyor. roadrunner united'da o kadar büyük yıldız arasından kaptan yapılması, çok çeşitli türlerde şarkılar yazabilmesi ve konserlerdeki muhteşem performansıyla, yakın zamanda adından çok söz ettirecek bir müzisyen.
  • şu sıralar istanbul'dan edindiği türk yemekleri kitabı sayesinde evini kebapçı/türk lokantasına çevirmiş müzisyen.
  • dünyanın en iyisi.
    varmı böyle birsey ?
    bence yok.
    en iyiler vardır hiçbir zaman en iyisi yoktur. evet 10-15 dakikalık youtube gezintisiyle çok daha iyi çalanlarını bulabiliriz ama kalite ve profesyonellik? hatta ve hatta ruh? bence bulamayız bulsak da çoktan piyasa da olan biridir. matt heafy 4x4 lük bir insandır evet gerçekten öyle (brutal + clean vokal + ritim + lead gitar) her baba yiğidin harcı değildir bu.
    daha 17 yaşında herkesin kafasında kavak yelleri eserken albüm çıkarmak*, daha genç yaşta büyük şirketlerle anlaşıp metalcore dünyasına girmek ve o tür de akla gelen ilk albümlerden olmak*, kısa süre içinde içimizde kalmasın diye thrash albümü çıkarmak*, metalcorecu, poser, emo, piyasacı diye damga yememek için progressive ağır basan ve efsane olan kariyer zirvesi bi albüm çıkarmak*, hala o sertliği kaybetmedik hala genciz ve diriyiz demek*, kolay iş değildir cidden değildir. evet belki son 2 albüme ben de çok ayılıp bayılmadım ve bütün triviumun başarısını sadece matte bağlamıyorum ama şöyle bi durum var ki bazı çevreler sürekli efsanelerle kıyaslıyor bu bile onun ne kadar büyük bi yetenek olduğunu gösteriyor. ayrıca zamanında overrated bir hal içersindeydi, o yaşta kaldıramayacağı yükler altına koyuldu* ne olursa olsun şuan underrated kalmış durumdadır ama inanıyorum ki gün geldiğinde hakettiği yerde olacaktır ve değeri anlaşılacaktır.
  • izmir'den bir türk hayranının ismail yk trollemesine kurban gitmiş trivium vokalisti.
  • epiphone'un kendisine kendi serisi adı altında 6 ve 7 telli olmak üzere 2 adet les paul modelinde gitar çıkarmış olduğu trivium grubunun vokalisti ve ritm gitaristidir. 1986 yılında japonya'da doğmuştur ve şu ana kadar en sık görülen gitarı siyah bir gibson les paul custom'dır.

signature epiphone modelleri ise,

6 telli 699 $
    7 telli 799$ olmak üzere fiyatlandırılmıştır. modellerin ikisinde de emg manyetik kullanılmış.

bunun yanında kendisi roadrunner'ın en sevilen sanatçılarından biridir. şu anda kariyerinin zirvesindedir.
  • trivium'un gelecekte efsane diye bahsedilecek vokali. fakat vengeance falls'un prodüktörü olan david draiman*, matt heafy'in vokaline kendi tarzını işleyerek kalbimizi kırmıştır, yakışmamıştır.
  • clean vokalini james hetfield'ın black albümdeki vokaline benzettiğim gitarist/vokal. balgamlı vokal olarak da bilinir bu vokal türü, ne james labrie gibi tertemiz bir clean vokaldir, ne de chuck schuldiner gibi brutal vokal. bu ikisinin ortası gibi birşey, belki biraz daha clean. brutal vokali pek sevmediğimdendir belki bilmiyorum ama bu arkadaşa brutal vokal gitmiyor sanki. canlı performansında da brutali pek iyi yapabildiği de söylenemez zaten.
  • çok beyefendi bir adam lan. kızım olsa gözüm kapalı kızımı veririm.
  • https://go.twitch.tv/kiichichaosreigns linkinden yayın yapan trivium vokalisti.
  • bu veledi ya da trivium'u hic sevmiorum ancak in the fire gibi bir parca yapabilmis ve bu parcayi da king diamond soylemistir. saygi duymak lazim.