şükela:  tümü | bugün
 • megatoadstonie adlı youtube kanalına competitive eating videoları yükleyen kişilik. incecik bir şey olması biraz yanıltıcı, öküz gibi yiyor bu arkadaş.

  bir fikir vermesi için;
  http://www.youtube.com/watch?v=f5qmda8e7de
  http://www.youtube.com/watch?v=zible-_8la4
  http://www.youtube.com/watch?v=gpf9br5lnam

  (bkz: metabolizman yavaşlayınca görecem olum ben seni)
 • çok fazla yemek yiyormu yemiyormu bilemedigim kişi takeru kobayashi de bunun gibi zayıf ama öküz gibi yiyorlar arkadaş yaw (bkz: takeru kobayashi)
 • olum 150 kilo olan benim amk yerinde bu herifin yediğinin çeyreğini dahi yemiyorum. adamdaki fitliğe bakar mısın. birde dikkat ettim 2 kez çiğniyor sonra yutuyor hayvan. özenmedim değil ama şimdi : )
 • gördüğüm en şirin tipli insanlardan bir tanesi; gözleri, saçları, konuşması falan aşırı derecede sevimli, dev bir kedi kendisi :)

  1-1,5 senedir ara ara videolarına göz atıyorum, aslında onun yaptığı şeyin inanılmaz saçma olmasından daha saçma bir şey varsa; o da birilerinin (mesela benim) onu izliyor olması, gayet farkındayım.

  henüz öğrendim ki bu arkadaşların yaptığı şeye; competitive eating deniyormuş!

  muhtemelen, yedikten sonra kusuyorlardır, lakin kusmaları da, o kadar yüksek kalorili besini kısa sürede tüketmiş olmaları da (kussalar bile kana anında karışan insülin tetikleyiciler, midenin aldığı o içler acısı hal, vücudun belki de kendini korumak adına çılgınlar gibi salgıladığı diğer hormonlar ve hatta muhtemelen olması gerekenden fazla zorlanan çene ve diş???) nerden baksanız tutarsızlık nerden baksanız ahmakça!

  lakin, gelin görün ki, bir şekilde durum kendini izletiyor!

  ben en çok bu arkadaşın çılgın kalori seviyelerine çıkan yiyecekleri kendi elleri ile hazılama sürecini seviyorum hatta, örnek vermek gerekirse; aha ve aha !

  favorimlerinde de bir tane koyayım tam olsun!
 • şampiyon belli ikinci kim dedirtmiştir yine..

  https://youtu.be/i9nmfvmiojy
 • hayvanın evladının 22 dk de 25 big maci gömmüşlüğü vardır. kutuları görünce canım çekmişti ama nasıl yediğini görünce tiksindim. thanks matt.
 • sıkıcı.
 • insan gibi yemeyen varlık. 25 tane big mac gömdü herif. sonrasında da döktüğü marulları sünnetledi :d tığ gibide herif 55 kilo anca vardır. insan özeniyor resmen
 • bu adam normal zamanda acıktığında doymak için ne kadar yiyor merak ediyorum.

  (bkz: kalp krizi)
 • "ordu doyar bununla" diye bir şey duydunuz mu? işte aynen böyle bir şey bu çocuk...
  youtube kanalının şu anda 1 milyonun üzerinde abonesi var, yüklediği bir video 3-3.7 milyon arası kişi tarafından seyrediliyor.
  (türkiye'nin en çok tıklanan sitelerinden biri şimdilerde 100 bin aboneye ulaştığında ofislerinde kutlama yapmıştı)
  bu çocuğun internete yüklediği videolar insanoğlunu hayrete düşürecek cinsten, çocuğun işi ise çok ilginç; yemek yemek ama tatmak ya da gurme olduğunu göstermek için değil 15-16 kişinin doyabileceği miktarı tek başına ve tek seferde yemek. abd'de bu işi "competitive eating" olarak adlandırmışlar.
  örneğin bir videosunda mc donalds'tan aldığı 25 adet büyük hamburgeri yiyor, başka bir videosunda rahatlıkla 15 kişinin yiyebileceği çikolata soslu bir tatlıyı tek başına yiyor, diğer bir videosunda da 70 adet kaburga eti yiyor. (abd'de böyle videolar koyan birisini daha izlemiştim o da 5 kilo nutella'yı yemişti tek başına)
  bazı videolarında da tek seferde kaç kalorilik yemek yediğini yayınlıyor; en son attığı videoda 45 dakikada 12 bin kalorilik yemek yediğini gösterdi ve hepsini teker teker saydı. sağlıklı bir insanın günlük alması gereken kalorinin 1500-2000 olduğunu düşünürseniz bu çocuğun 1 senede memleketteki tüm garibanların yemeğini yediğini düşünebilirsiniz.
  işin ilginç tarafı da ne biliyor musunuz? çocuğa baktığınızda 60 kilodan fazla olmadığını görmeniz...

  http://youtu.be/tizicr2ktso

  http://youtu.be/zw8iljkd1so

  http://youtu.be/fyz-egedo0w