şükela:  tümü | bugün
 • lost isimli esas standardı yüksek dizinin ba$rol oyuncusu.
  kendisi dizide jack ismiyle karizmatik, kuul, lider ruhlu, kitleleri yonlendirebilen, guzel konusma yetenegine sahip bir doktoru canlandırmaktadır. nitekim daha ilk gunden adada herkes o ne derse yapmaktadir.
  dizide, evangeline lilly (dizideki ismiyle kate) isimli dizinin ta$ hatun karakteri buna sulanir ama (en azindan $imdilik) elemanimiz buna yuz vermez gibi gozukmektedir lakin ben ona bir$ey demiyorum.

  e$ek ho$aftan ne anlar. (bkz: evangeline lilly)

  $oyle bir alinti yapmak gerekirse matthew fox'un ozgecmi$i icin:
  "matthew fox is an actor cut from the proverbial leading man cloth, carrying himself with strong charisma and a powerful presence.

  fox is best known for starring in the hugely successful series, party of five, winner of the 1996 golden globe for best drama. he has other numerous credits, which include a starring role in the critically acclaimed series, haunted and the made-for-television movie, behind the mask.

  hailing from a ranch in wyoming, where his family raised horses and barley, fox enjoyed the all-american upbringing that led him to play football at columbia university, where he also studied economics. with every intent of being a successful wall street broker, fox instead was swayed to modeling, which led to some commercial spots, and he has been sold on acting ever since. "

  a$agidaki resimde en sagdaki abimizdir. ortadaki palyaço ise maalesef ama maalesef dizide olmasa da gercek hayatta, evangeline lillyi ısırmakla me$guldur.
  pamuk gibi, melek gibi bir kiz olan evangeline lilly ise tahmin edebileceğiniz gibi en soldaki a$mı$ yaratiktir.

  http://us.movies1.yimg.com/…/dominic_monaghan11.jpg

  (bkz: hani bana hani bana)
 • cok karizma ve "metro" bi abi. dudaklari ince, burnu kivrik/sekilli, kafasi yusyuvarlak.. jesse metcalfe andiriyor bu 1966 dogumlu meslektasini.
 • 1966 wyoming dogumlu olup; hollywood filmi anlamında basrolu olmayan, lost'dan once su anda da dizimax 'de yayınlanan 1994 yapımı party of five ve 2002 yapımı haunted adlı dizilerde basrol oynayan oldukca basarılı, guzel ses tonu olan aktör.
 • lost isimli dizide canlandirdigi karakterin tam adi jack sheppard olan karizma aktor. macera filmlerinde gormek isteriz kendisini. yakisir.
 • lost'tan önce party of five isimli dizide uzun saçları ile dikkatimi çekmiş ancak kendisine vurulmam lost ile vuku bulmuş şahane şey!.
 • dizide* bol bol aglayarak bizi mest eden yakisikli orta yasli adam.
 • çok yakisikli olmasina yakisikli ama dumduz ifadesiz yüzü, favori karakterimiz olmasini engellemektedir.
 • adam sandler yandan yemişidir bu yakışıklı abimizin. ayrıca kendisinin canlandırdığı jack karakteri aslında pilot bölümde öldürülecekmiş ama bakmışlar ki karakter pek tutuldu, vazgeçmişler jacki öldürmekten.
 • (bkz: hastasıyım)*
 • 1991 yılında margherita ronch diye biriyle evlenmiş, bir de üstüne üstlük 2 çocuk yapmış yakışıklı ötesi insan. şu anda lost'ta oynamaktadır ve dizinin gidişatının ve gizemlerinin çözülememesinin tek nedeni kendisidir kanımca. zira diziyi izlerken hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için süper konsantre oluyorum tam o anda bu adam çıkıyor sahneye ne konsantrasyon kalıyor ne birşey. toplayana kadar kimbilir neler kaçıyor. ayrıca şu anda ailesiyle beraber miami'de dizi setinin hemen yakınlarında bir yerde ikamet etmekteymiş.