• vantage point'te hiç fena değildi zannımca. takım elbise giyeceği bişilerde oynasın. hatta bi bodyguard şeysi olabilir. lan homofobiden uzaklaşıcaz diye iyice ibne olduk çıktık ha. bu büzük ne hassas dengeler üzerine kurulu yaa...
  • 3. sezon finalinde mısır püskülü gibi sakallı gördüm kendisini. "lan kız olsaydım" dedim.

o alt dudağını cemcükleştirip kafayı titreterek inkar etme tribi yeter.

o bakışlarını karşısındakinin suratından ufka kaydırıp "biliyorum ama umrumda değil" duruşu yeter.

gözlerini kocaman pörtletip ağzını eblek seviyede açık tutup kafayı "senden önce düşündüm eet senin kadar aklım var" diye sallaması yeter.

gözlerindeki "when i am king you will be first against the wall" ifadesi yeter.
  • iki gündür josh holloway kişisinin türkiye'ye gelmesinden dolayı hakkında 100 e yakın entry girilmiş olmasına rağmen kimsenin aklına bile gelmeyen adam.ama bir yandan da sevinmiyor değilim.günümüz postmodern abazan hatunlarının klişe hitap biçimleriyle bu başlığı kirletmiyor olmaları benim için bir tesellidir.iki gündür sawyer karakterini canlandıran josh holloway'in başlığı altında kitlesel sıfat bombardımanını (olumlu anlamda) gördükten sonra kesinlikle türkiye'ye ayak basmamasını dilediğim şahıstır zannımca.

yalnız bu entry'i kötülemeden önce bir kez daha düşünün.tamam matthew ve josh; yakışıklı, karizmatik adamlar ve kendilerine has bilumum derinlikleri var.ekseriyetle bu konuda mutabığız.ama nedir bu salya sümük allasen.
  • ya vücut geliştirirsin tamam da matthew fox'ta bir tuhaflık olmuş sanki. olmamış. tekrar bakalım resme;

http://bitcast-a-sm.bitgravity.com/…lex-cross-1.jpg

ulan lisede çizdiğimiz anatomisi bozuk adamlara benziyor bu. böyle adam çizsen resim dersinden 2 bilemedin en fazla 3 alırsın. yani bu kaslar gerçekten böyleyse liseli çocukların bi bildiği varmış arkadaş. boşuna böyle çizmiyormuşuz demek. öte yandan yakışıklı adamdı, ayıp etmiş...
  • bir adam hem 40 yasinda olur, hem de tas gibi olursa iste tıpta biz buna matthew fox diyoruz.
  • lost isimli esas standardı yüksek dizinin ba$rol oyuncusu.
    kendisi dizide jack ismiyle karizmatik, kuul, lider ruhlu, kitleleri yonlendirebilen, guzel konusma yetenegine sahip bir doktoru canlandırmaktadır. nitekim daha ilk gunden adada herkes o ne derse yapmaktadir.
    dizide, evangeline lilly (dizideki ismiyle kate) isimli dizinin ta$ hatun karakteri buna sulanir ama (en azindan $imdilik) elemanimiz buna yuz vermez gibi gozukmektedir lakin ben ona bir$ey demiyorum.

e$ek ho$aftan ne anlar. (bkz: evangeline lilly)

$oyle bir alinti yapmak gerekirse matthew fox'un ozgecmi$i icin:
    "matthew fox is an actor cut from the proverbial leading man cloth, carrying himself with strong charisma and a powerful presence.

fox is best known for starring in the hugely successful series, party of five, winner of the 1996 golden globe for best drama. he has other numerous credits, which include a starring role in the critically acclaimed series, haunted and the made-for-television movie, behind the mask.

hailing from a ranch in wyoming, where his family raised horses and barley, fox enjoyed the all-american upbringing that led him to play football at columbia university, where he also studied economics. with every intent of being a successful wall street broker, fox instead was swayed to modeling, which led to some commercial spots, and he has been sold on acting ever since. "

a$agidaki resimde en sagdaki abimizdir. ortadaki palyaço ise maalesef ama maalesef dizide olmasa da gercek hayatta, evangeline lillyi ısırmakla me$guldur.
    pamuk gibi, melek gibi bir kiz olan evangeline lilly ise tahmin edebileceğiniz gibi en soldaki a$mı$ yaratiktir.

http://us.movies1.yimg.com/…/dominic_monaghan11.jpg

(bkz: hani bana hani bana)
  • oynayacağı yeni projede bir kafes dövüşçüsünü canlandıracağı için bu hale giren aktördür kendisi. bunun karşılığında da trilyonlar almıştır, o yüzden fantezileri bitirmenize gerek yok yani.
  • kendisi tam olarak homo sapiens superior örnegidir.
    bir erkek bu kadar guzel aglayamaz, sigara da insanın eline bu kadar yakısmaz dedirten, dövmesindeki yıldız olmak istedigim üçü bir arada * * * aktör.
  • derin mi derin, etkileme şiddeti çok yüksek bakışlara sahip adam. lost'un her bir bölümünde yüzünde görmeye alıştığımız o çaresiz, şaşkın, dertli ifade bazılarına ezik çağrışımı yapıyor olabilir ama bana en çekici gelen yanı da o belki. suratı öyle bebek gibi değil, boncuk mavisi gözler, kalkık burun falan yok. vücut olarak da elbette çok daha iyileri vardır ama bir bütün olarak baktığımda bence mükemmel. zaten takım elbiseyle yakışıklı olan adamı ne yapalım, böyle kir pas içinde surat ve bir tişört kotla hipnotize edebiliyorsa tamamdır. öyle bakmaya devam etsin yeter.
  • 1991 yılında margherita ronch diye biriyle evlenmiş, bir de üstüne üstlük 2 çocuk yapmış yakışıklı ötesi insan. şu anda lost'ta oynamaktadır ve dizinin gidişatının ve gizemlerinin çözülememesinin tek nedeni kendisidir kanımca. zira diziyi izlerken hiçbir ayrıntıyı kaçırmamak için süper konsantre oluyorum tam o anda bu adam çıkıyor sahneye ne konsantrasyon kalıyor ne birşey. toplayana kadar kimbilir neler kaçıyor. ayrıca şu anda ailesiyle beraber miami'de dizi setinin hemen yakınlarında bir yerde ikamet etmekteymiş.
hesabın var mı? giriş yap