şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: herbert)
 • grubu bir yana, bizatihi kendisini bu basliga almak daha munasip sanki.. kendisi son the wire'in coverboy'u.. beyanlari gene pek manifestik, pek futuristik..
 • radio boy adı altığında yaptığı çalışmalar son derece başarılı. çok zekice. her dinleyişimde ayrı bi şaşırıyorum yani. yani o kadar i bi dm ki, o kadar olur. am.sik. evet ağlamak istiyorum. şey oldum anne kapıya sen bakıver.
 • akdeniz ezgili, iddiasız ama güzel müzik yapan alt kisiligi doctor rockit(bkz veselkas dinner veya herkesin bildigi cafe de flore) ve başka bir alt kişiliği radio boy(ki işbu web sitesiyle aynı adı taşıyan albümünü www.themechanicsofdestruction.org adresinden indirebilirsiniz) ile de pek leziz pek hos calismalar yapan matthew herbert'in ayrica "herbert" olarak 100 lbs(1996), around the house(1998)ve bodily functions(2001) isimli nacizane albümleri ve bizzat kendisi "matthew herbert" olarak let's all make mistakes isimli bir comp.'ı (yoksa dj seti mi demek lazım)ve on your feet isimli bir albümü ve the mathhew herbert big band ile basbaya bir big band projesi ve wishmountain isimli yine baska bir alt kisiligi bulunmaktadir...cok kisilikli olmakla birlikte her kisiligi de digerinden güzel digerinden yaratıcıdır...yaratıcılığı dışında müzik zevki de güzeldir, let's all make mistakes'teki şarkı seçimleri çok başarılıdır ve isolee'den plastikman'e, si begg'den green velvet'a, nightmares on wax'e uzanan bir yelpazede degisir, araya wishmountain ve radio boy olarak kendi sarkilarini da koyar, iyi de eder, zira pepperpot(wishmountain) acaip bir sarkidir...bunlardan sonra üstüne bir de bizlere ve bütün dünyaya dani siciliano'yu kazandirmistir...(varsa eger) allah kendisine uzun ömürler versin, elleri dert görmesin
 • 10-11 aralik 2004 tarihlerinde babylon'da dinleme imkani bulacagimiz kisi.
 • dani siciliano yla yaptiklari herbert adi altinda yuruttukleri her proce yalanip yutulmali sora gevis getirilip tekrar tadina bakilmalidir...
  ayrica bole bi big band de vardir ,caz icra ederler konuyla pek alaksi yoktur ama kazaa da search edince genelde bu band cikar karsimiza..
 • dun gece bilumum mutfak arac-gerecleri ve envayi cesit yemek pisirme goruntusuyle muzigi butunlestiren minimal sound ustasi. babylon'un girisinde ve icerde kestane, kahve ve elma veriliyordu. konserin ortalarinda herkesin aldigi elmayi ayni anda yemesini istedi ve cikan sesleri kaydetti. konser baslarken, kapali carsida ve eminonu'nde, grup tarafindan cekildigini tahmin ettigim yiyecek ve seyyar satici goruntuleri yayinlandi. tum gecede, arka plandaki dev ekranda yemek pisirme ve ilzuyon goruntuleri yayinlandi. dunyada 3. kez istanbul'da yapilmis bu konsept.
 • roisin murphy'nin ilk solo albümünün yapımcılığını üstlenmiş ve umarız iyi bir iş çıkarıcak.
 • r.e.m.'in i've been high şaheserini remikslemiştir, helal olsundur. şarkıyı r.e.m'in resmi sitesi www.remhq.com 'un extras'ından indirebilirsiniz.