şükela:  tümü | bugün
85 entry daha
  • juventus'a gideceği söylenen oyuncu.

lakin, bence, tarihi bir fırsatı kaçırmış bir oyuncu. adı liverpool ile de anılmıştı. eğer de ligt, liverpool'u seçseydi, liverpool'un defans hattı tam olarak şöyle olacaktı:

trent alexander-arnold - virgil vin dijk - matthijs de ligt - andrew robertsen

şu defans hattı, açık ara avrupa'nın en iyi defans hattı olurdu. hem defansif hem de ofansif anlamda. şöyle bir fırsat ucundan bile vardıysa kaçırmak, bence üzücü. juve şampiyonluk garantisi olan bir takım, evet. ama de ligt transferi city egemenliğini bitirebilecek yegane hamle olabilirdi.

özünde, bana ne. bana giren çıkan yok ama böyle bir 4'lüyü görmeyi de isterdim, yalan yok. efsane olurdu.
  • 75 milyon euro'ya juventus'a transfer olmuş.

melih demiral'ın ayakkabısının bacığını bağlar anca :d
  • yarınki ajax‘ın avusturya kampına katılmayacağı açıklanan futbolcu.

şuan itibari ile juventus‘a satıldığı söz konusu.

hayırlısı olsun diyoruz.
  • merihle birlikte kafadan oynarlarsa juve defansı geçilmez olur barzagli ve chellini 50 yaşına geldi rugani desen sadığın yakışıklı versiyonu.

juve merihi kiralar veya yedeğe çekerse yazık olur.
  • 70 milyon euro + bonuslar ile transferi sonuçlandı. yıllık 12 milyon euro kazanacak.

barzagli futbolu bıraktı. rugani'den umudu kestiler. bonucci ise milan'a gitmesi ve geldikten sonraki performansının gitmeden önceki performansından uzak olması nedeniyle pek güven vermiyor. chiellini'de yaşlandı, 35 yaşında.

juventus tüm bunları göz önünde bulundurarak serie a'da kendini ispatlamış merih'i ve futbol dünyasının son dönemlerdeki göz bebeği de ligt'i transfer etti.
    genoa'dan cristian romero'yu da transfer ettiler. kiralık olarak geri genoa'ya gönderildi.

de ligt direkt olarak 11 başlayacak zaten. başka stoper transferi yapmazlarsa merih'in kiralanacağını düşünmüyorum. merih'i ise ara sıra 11 başlatarak deneyecekler. en az 15 kez ilk 11 başlamasını bekliyorum.
  • chiellini 35’e merdiven dayamış olsa da geçen sene izleyenler takımda pjanic ile birlikte en çok mücadele eden ve ayakta kalan futbolcu olduğunu hatırlayacaktır...........

ancak elbette yaşlandığını kabul etmek lazım. ama kabul ederken de bir kenara atılacak adam değil.........

ilk 11’de muhtemelen bonucci ve matthijs de ligt olacaktır, merih - rugani ve chiellini ise rotasyonla kenarda bekleyecektir........

ben merih’i kesinlikle kiraya vereceklerini düşünmüyorum çünkü bu bölgeye başka transfer beklemiyorum.............

olası bir transfer forvet arkasına ya da sol tarafa olabilir..........
    orta sahada yeterince adam var........

maksimum 1-2 transferle bu sezonu kapatır juventus.........
36 entry daha