şükela:  tümü | bugün
  • ilk olarak kanal d deki doktorum programında adı geçmiş olan, bitkisel kökenli termojenik yağ yakıcı tanımıyla isimlendirilen bir tür zayıflamaya yardımcı hap.

sponsoru oldukları doktorum programında vurgulanan en belirgin özelliği %100 bitkisel oluşu, ayrıca internette satışa sunulduğu sitelerdeki kullanıcı yorumlarının da herhangi bir yan etkisi olmadığını destekler yönde olması bu konuda inandırıcılığını güçlendirmekte.
  • 1 haftada 5 kilo vermemi saglamış porçöz/yağçöz türevi.

bu arada 310 kg dan 305 e düşmedim biraz hafif göbek dolayısı ile 84,7 kiloda başladım.sabah kahvaltısından az önce içip gün içinde istediğin kadar yiyorsun.daha doğrusu pek yiyemiyorsun zira açlık hissini durduruyor.

yan etkisi yok diye yazıyor ama bende aşırı dikkat kaybı,göz yanması, kuşkalkmaması olarak kendini göstermiştir.ha bide günde en az 2 defa büyük hacetini gören ben artık 3 günde bir tuvalete gider oldum.

bu arada gözünün önünden götler memeler uçuşmayınca ne güzel oluyor insan.

nerde lan bu yediklerim.ne verdiniz bana??
  • açlık hissini kesmekten çok mide bulantısı yapan hap bir de dikkatsizlik ile baş dönmesi yapıyor sanki..
  • iki kutu aldım. yarından itibaren kullanmaya başlayacagım ürün. tek korkum saglık bakanlığı değil de tarım bakanlığı onaylı oluşu. bazı yan etkilerde e onay tarım bakanligindan deyip cıkıyorlar.
  • kullanımı esnasında nasılsa iştahım yok denip doğru gıda ile beslenilmediği taktirde, tansiyon/baş dönmesi ve/veya dikkatsizlik gibi yan etkilerle karşılaşılması muhtemeldir ki bu hapı kullanmadan da aynı koşullarla aynı sonuçları elde etmek kuvvetle muhtemeldir. kilo vermeye gerçekten yardımcıdır.

not: bir süre iştah kesici bir hap ile yaşadığını unutup, hapı bırakır bırakmaz yemeğe abanılırsa kilo almamak mümkün mü?
  • 2 haftada bana 7 kilo verdiren ilaç. üzerimde pek bir yan etkisi gördüğümü söyleyemem. 99 kilo ile başladım ve 2 haftada bu kadar kilo verdim. ''hızlı kilo vermek çok zararlı'' diye çıkışacak yazarlar için şunu söyleyeyim vücudum hızlı kilo alıp vermeye çok müsait. benim en büyük sıkıntım gece yatmadan önce pc karşısında sıkıntıdan abur cubura abanmamdı. ilaç sağ olsun inanılmaz derecede tokluk hissi veriyor. kahvaltıdan 15-20 dakika önce alıyorsun, gün içinde açlık hissetmiyorsun. hissetsen bile yiyeceğin bir elma anında o açlığı kesiyor. şimdiye kadar bir zararını görmedim.
  • çok etkili bir zayıflama ilacıdır. fakat türkiye'de üretilen yeni versiyonlarında, başta sibutramine olmak üzere içinde orijinalinde bulunan bazı maddelere bakanlık tarafından izin verilmemesinden dolayı bambaşka bir ilaç halini almış. yani bu yeni çıkan versiyonlarının ilacı sadece bir leblebi niteliğine soktuğunu söylemek mümkün. özellikle maurers forte ve benzeri türkiye'deki yerli üretim maurers'lerin tamamı, maalesef bu ilacı da diğer hikayeden zayıflama hapları kıvamına getirmiş. ve (emin olmamakla beraber) türkiye'de artık bu ithal maurers'lerin bulunmadığına dair bir rivayette var. bunun ithal orijinallerinin (özellikle ankara civarlarında) halen var olduğu yerleri bilen arkadaşlar varsa, mesaj kutumu yeşillendirir veya e-mail'den haber verirlerse çok müteşekkir olurum.

e-mail: pompeufabra1905@gmail.com
  • sakata geliriz diye 3.5 attığım orjinalini bulmak için yanıp tutuştuğum zayıflama şeysi. bilen duyan varsa allah rızası için olaya el atıp yeşillendirsin.
  • bu ürünü uzun zamandır almayı düşünüyorum. ama güvenilir bir yer bilmiyorum bilen varsa lütfen yeşili yakın.