şükela:  tümü | bugün
330 entry daha
  • o hakemden allah razı olsun ki kırmızı kartla attı şunu kurtulduk izlemeyeceğiz ilk 11'de. umarım 10 maç ceza alır. fenerbahçe'de oynayacak oyuncu kesinlikle değil. hasan ali'den bile daha kötü siz düşünün.
  • fenerbahçe - kasımpaşa maçında 2 gol yediren çöp. ilk golde yusuf'u kaçırdı, ikinci golde ofsaytı bozdu. hakem oyundan atınca sevindim şahsen. zaten cezalı olmasa bile iyileşen dirar'ın arkasında oturur. sene sonu yallah köyüne.
  • kırmızı kart görmesine hiçbir fenerbahçelinin üzülmediği top tepicisi. hücum katkısı sıfırın altında olan bir kanat beki 1980'li yıllarda kaldı diye biliyordum bu adamı görünceye kadar. savunma yönü iyidir ama hücumda bu kadar kabiliyetsiz bir adamın artık yeri yok.

adamın bileğine kasıtlı olarak bastı, 5 maç ceza alması gerekir bence. 10 da olsa olur, sonra da unutulur inşallah.
  • nefret ediyorum bu adamdan. benim göremediğim bir özelliği mi var acaba diyorum ama yok gerçekten. kazmanın önde gideni. daha önce juventusta oynamış olması hala iyi oyuncu olduğu anlamına gelmiyor. en kısa zamanda takımdan gönderilmesini diliyorum.
  • kendisiyle sözleşme yenilemek gibi bir delilik yapılmaz umarım. takımın en zayıf iki (diğeri zanka kazması) halkasından biri.
  • bu adam döndüğünden beri atakların yarısı saçma sapan ortalarla boşa gidiyor. acilen dirar ya da ozan’a dönülmesi gerekir. kırmızı karta çok sevindim.
  • (bkz: mal)
  • tek bir sey yazacagim bu adamla ilgili;

eger maci izlediyseniz victor moses garry'nin cikmasiyla birlikte 70'ten sonra sol kanada gecti ve ilginc sekilde kopek gibi top oynadi. uc mactir hicbir varlik gosteremeyen moses 20 dakikada kac tane golluk pozisyon hazirladi, verkaclara girdi, topu ileri tasidi, fazlasiyla etkili oldu.

sebebi ne? sebebi isla. bu herif takima girdiginden beri ne kendi top oynuyor, ne onundekine top oynatiyor. pas vermekten aciz, top tasiyamaz, ucgen kuramaz, orta kesemez, bir de uzerine ust duzeyde formsuz. moses ne zaman bunun onundan cekilip ters kanada gecti, sikintinin moses'da olmadigi anlasildi.

gordugu kirmizi bu sezonun en anlamli karti olabilir. ersun hoca'nin kesecegi yoktu, mevlam kendisi kesti.
  • gayet gerekli bir kırmızı kart görmüştür.
    uzun süredir bir sike derman olmadığı için yerini dirara bırakma zamanı gelmişti ancak hoca ilk 11'i bozmadığından katlanmak zorunda kalıyorduk .

şimdi dirar 2-3 hafta kendisini gösterip bir daha bu dangalağa formayı vermeyecektir .
  • gomuldugu kadar kotu oyuncu degildir. klasik turk algisi, iki mac iyi oynasa bir de gol atsa ondan iyisi yok derler, geciniz.
11 entry daha