şükela:  tümü | bugün
  • dirarla daha yeni sözleşme yaptılar. bu orta açmaktan aciz katır niye oynar dirar salağı madem sözleşme yapılacak kadar iyiyse niye oynamaz, sakat mı sağlam mı belli değil.
  • sakatlıktan sonra inanılmaz düşüşte olan topçu. yusuf erdoğan adeta kanadını yol etti.

edit: bacağına sıçayım senin.
  • berbere gidip ‘abi benim saçları dirar gibi yap’ demiş büyük ihtimalle. bu saçın başka bir açıklaması yok ilk bakışta dirar iyileşip sağ bek oynuyor zannettim.
  • az önce ofsaytı bozan ziyan. seni çok mu aradılar ya? mehmet topal'dan kurtulmak yıllar aldı, bir de bu çıktı şimdi. defol lan!
  • isla bu hayatta attıgın tek güzel gol sevgili eşin. o inşaat işçisi tipinle bunu nasıl becerdin bilmiyorum ama futbolcu olmak için çok yeteneksizsin be birader
  • sözleşmesi bittiği gün kapı önüne konulması gereken çöp.
  • aziz-aykut ekürisinin götümüze montelediği şilili embesil. kırmızı kart görünce cümbür cemaat sevindik diyeyim siz anlayın gerisini.
  • allah aşkına dirar'ı sağ beke monte et artık hoca. tamam isla bazen iyi performans veriyorsun ama bazen de fena çuvallıyorsun.
    ne gereği var o pozisyonda o hareket. tam amatörce aq
  • sakatlığın bitirdiği futbolcu.
  • ali palabıyık eyyamına kurban gitti. 'bakın ben fener'e de kırmızı veriyorum' eyyamı.
    tamam ali tamam inandık.