şükela:  tümü | bugün
  • fethiye, ölüdeniz'de bulunan, 6 gece konakladığım otel. konum bakımından ölüdeniz'in göbeğinde. belcekız plajına 5-6 dakika yürüme mesafeli. booking.com'dan epey uygun fiyata bulmuştum. fiyat düşük olunca insan biraz kuşkulanıyor. memnun kaldım mı evet. verdiğim fiyata göre gayet iyi. oda temizliği, çalışanları ilgisi vb. iyiydi. oda her gün temizlendi kaldığım süre boyunca.

yemeklere gelecek olursak fena değil. ''sonuçta 5 yıldızlı bir otelde kalmıyorum.'' mantığıyla hareket etmeniz gerekiyor. aç kalmadık. hatta köpek gibi yedik diyebilirim. otelde açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği var. otelin havuzu da gayet iyi 1.80 gibi bir derinliği var. ve oldukça temizdi.

bir de mini bir buzdolabı koysalar odaya ne güzel olurdu. minibar var ama pek soğutmuyor. 2 kişilik odalar biraz küçük ama idare eder. sonuçta yatmadan yatmaya gidiyorsun. o kadar da şey yapmamak lazım.
  • tek kelime söyüyorum tepeden tırnağa leş. ayrınılara girmek istemiyorum merak edenler google dan mağdurların attığı fotolara bakabilir.