şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yeni aramıza gelmiş yazar hoş gelmiş sefa gelmiş

not yazdığı entryleri hoşça düzeltmesiyle yüzümde tebessümü eksik ettirmemiştir. (bkz: #38632530)
  • geniş açıyla videosunu çekip, üstüne vegas ile blue highlight efekti atarsanız ve açılan pencereden custom bölümüne gelip renk diyagramlarıyla oynarsanız, sahte de olsa elde edebileceğiniz istanbul.

ayrıca bir ekşisözlük yazarı.
  • hoşgelmiş.
  • cambridge universitesinde kate upton uzerine doktorasini yapmaktadir.
  • geçen haftanın en beğenilen entry'lerine demir atacak olan yazar kardeşimiz.

(bkz: #41334550)
  • kate upton'ın memeleri adlı başlığa girdiği entry ile hafızlarımızda kendisine yer edinmiştir.
    kadın yazarların bazıları ile ya çok sıcak bir ilişki kuracak bazıları ile ise hiç sohbet kurmayacak olması kuvvetle muhtemel.
    sözlükte kendi geleceğini şekillendirmiştir.
    bu arada ben mi yanlış biliyorum başlık kate upton'un memeleri olması gerekmiyor muydu ?
  • #41334550 numaralı entry'si ile önce debe, sonra geçen haftanın en beğenilen entry'leri listesine 1 numaradan girmiş yazardır.

bu entry'sinden sonra 4 gündür entry girmiyor kendisi.

şüpheleniyorum sözlük. son girdiği entry'sini ya sevgilisi ya da evliyse eşi gördü bence ve ekşi'yi yasakladı kendisine.

sanırım son entry'si oldu.

bize bir şekilde sinyal göndersin, kurtaralım kendisini. böyle cevherler helak olup gitmesin.
  • #41334550 ile memişkoları siyasete alet etmiştir.
  • tanimadigi bilmedigi obi adli sahsiyetin icinde bulundugu ve pek bilgi sahibi olmadigi emlak sektoru hakkinda birbirinden sacma sorularini buyuk bir sabirla dinleyip yardimci olmus iyi kalpli bir insandir. keske mensubu bulundugu sektordeki herkes kendisi gibi olabilse.
  • 100. entarisini sahsima adamis guzide yazar fakat yazdiklari kulliyen yalan! asla kendime ucan tekme atmadim! belki biraz yardim almis olabilirim o kadar.

onun disinda difficulty leveli "expert" olan sakat gunlerimde gamma isinlarimdan dolayi otede dursa da ugursuzluguma isik gibi dogmus bir insandir kendisi.

bir de galiba benimle yolda yurumekten korkuyor. hakli olabilir. *

kursun da dokuyormus, oyle dedi.