şükela:  tümü | bugün
  • yani sevdiğim bir marka olarak çok sık alışveriş yapardım. iki üç adet gene pantolon aldım bir yıkamada küçüldü. mağazaya götürdüm bu pantolonlar iki beden küçüldü diye, kontrol etmek için aldılar.

sonra beklenen mail geldi ''biz kontrol ettik ürünümüzde hata yok siz hatalısınız, değişim yapılamaz'' mağazadakilerde demişti zaten hiç olumlu dönmezler diye baya şaşırdım. pazardan alsam daha güvenli demekki. sonra karar verdim evet ben hatalıyım mavi jeans'ten ürün aldığım için. lcw yada koton'dan alsam hiç problem etmeden değişmişlerdi.

hem pahalıya ürün satıp hemde ürününün arkasında durmamak nedir?

neyse bir daha da almayız, kartuş kartlarımı da iptal ediyorum, pantolonlarım da sizin olsun güle güle kullanın mavi jeans ailesi.

edit : çok bilmiş suser lar var, daha önce hiç yıkama yapmadığımı sananlar da var mı? başka pantolonlarıma bir şey olmuyor da bunlara neden oluyor hiç sorguladınız mı? rezalet olmayan diyen suser larımız siz bu kafayla giderseniz bu markalar size ne yapsa haklıdır.
  • etiketinde yazan dereceden yüksek derecelerde yıkarsanız çeker tabi.
  • ah vah detirten rezalettir.insan insana bunu yapar mı ?
  • kot pantolonda asla değişmem dediğim tek marka (bkz: levi's)'dır. ürün kalitesi, kalıpları çok güzel. mavide en pahalı kot 189,99 tl, levi's ta 179,99 - 299,99 tl arasında çok iyi kotlar satın alınabilir. çok uzun yıllarda giyiniyor. yalnız tek sıkıntı levi's türkiye'de çok sayıda mağazasını kapattı. büyük avm lerde mağazalarını bulmak mümkün. aynı zamanda indirim zamanı yakalanırsa çok iyi fiyatlara ömürlük kotlar satınalınabilir.

mavi ayrıca; koton-lcw-defacto gibi markaların ürünlerinden de düşürdü kalite seviyesini. yaptığı yüksek reklam maliyetleri yüzünden, ucuz kalitede kumaşlar kullanıyor zaar belli.