• verdiği saçma sapan italyanca spor haberi linkleriyle fark ettiğim yazarımsı.
    doğru düzgün çevirip bir şeyler anlatması link verip kaçmasından iyidir.
    ne yapalım kardeşim biz italyanın uyduruk spor gazetelerinin italyanca haberlerini? başlığını yaz git bari!
  • ucuzmuş. pazarda sarısı daha pahalı oluyor. mavi çürümeye işaret.
    (bkz: ben bugün bunu gördüm)
  • benim aklım başımda değil demek istediğim sözlük yazarı.....
  • oysa ki nicki ne kadar güzeldi.

anlık bir hezeyanın sonucunda yapması gereken son işin sözlük'ü açıp başlık açayım derken çığır açmak olduğunu anlaması gerektiğini düşünüyorum. olayı bilmeyenler için özet geçeyim;

mavi limon'un balkan kökenli bir tanıdığı vardır. kim olduğunu bilmiyoruz, bilmek de istemiyoruz. skimizde değil. bu kişi mavi limon'a artık ne yaptıysa mavi limon delirir, sinirlenir, köpürür, kahrolur ve sözlük'te balkan kökenlilerin ezik olması başlığını açıp bir adet de entry sıçar. pek güzeldir. ve fakat gelen tepkilerden ve aldığı ayarlardan sonra nihayet bir kaç nöronunu çalıştırmayı akıl eden mavi limon yaptığı hatayı anlar. geri dönmek istemektedir. elbette dönebilir. önemli olan insanın yaptığı hatayı anlaması ve telafi etmek istemesidir. mavi limon yazdığı entry'i silmeye karar verir. elbette silebilir. entry o'nun, keyif o'nundur. ama aynı şekilde biz de o entryleri sileceğizdir, bizden bunu istemektedir.

kendi adıma konuşayım, moderatörler haricinde feriştahı gelse entrymi biri istedi diye silmem. hele ki olayın sorumlusu sensen eğer, senin sorumsuzluğun, düşüncesizliğin ve kabahatin sonucunda iş bu noktaya kadar geldiyse, kusura bakma da cezanı çekeceksin.

buraya kadar herşey normal. ve fakat entrymi silmediğim için beni ''prensip sahibi olarak insanların hayatını zorlaştırmak'' ile itham ediyorsan orada bir duracaksın.

sen benim sevdiklerime, saydıklarıma ''ezik'' diyeceksin, onları ''kendilerinden daha üstün bir millet tarafından yönetildikleri'' saçmalığıyla hor göreceksin, aşağılayacaksın, ırkçılığın dik alasını yapacaksın; sonra da benden hayatını zorlaştırdığım için şikayetçi olacaksın.

ahajhjahja! hassiktir ya!

bu yeni nesil bütün gün gülben ergen dinleyerek mi büyüyor nedir kuzum?
  • bmw'si olmasını çekemeyip geçen haftanın en kötülenmiş entry'lerine adını yazdırdığımız yazar. ilginçmişiz. o da ilginçmiş tabi. hayırlı olsun bi yandan da.
  • eski toprak metalci. müzikal olarak benim gibi almancı.
  • bazı mavilere limon olmuş yazardır. asdf
  • günün en çok donuz listesine giren kişileri listesine * birinci sıradan giriş yapmıştır.
  • maç başlıklarında yanlış skor vererek dikkat çektiğini sanan troll.

eksi ++'nın varlığına şükretmemizi sağlayanlardan.

15 nisan 2012 fenerbahçe trabzonspor maçında kadroda olmadığı halde kendisinin gol attığını sanıyor.

(bkz: #28166450)

edit: entrysini silmiş. bkz verilen entryde yazar kamil'in attığı golle trabzonspor'un 1-0 öne geçtiğini söylüyordu.

yazdığının arkasında duramayan yazarmış.

üstüne üstlük bu entryi benim başlığıma kopyalamış. trollüğün de bir gururu vardı bir zamanlar, anladım ki artık yokmuş.
hesabın var mı? giriş yap