şükela:  tümü | bugün
  • karakter kısıtlaması olmasa "mavi marmara mağdurları türkiye'ye dava açmaya başladı" şeklinde bir başlık açılacaktı.

aha bu da haberi.

bence, bu insanların gözünü bu ülkenin vergi verenlerinin yerine, kendilerini o gemiye bindirip israil'e gönderenlerin cebine dikmeleri gerekmektedir.
  • türkiye cumhuryeti devleti ne yaptı lan size?
    kazık mı soktu?
    devlet mi size "doluşun bir vapura gidin israil'e kendinizi vurdurun" dedi?

iki kuruşluk ciğeriniz varsa "siz gidin ben geliyorum" deyip de gelmeyen abdurrahman dilipak'a, sizi israil'in üzerine salan ihh'ya ve ben izin verdim deyip de sonrasında bana mı sordunuz diyen recep tayyip erdoğan'a dava açsanıza, buna yetecek kadar karakteriniz var mı? yoksa insanlığınız anca türkiye cumhuriyeti devletine dava açmaya yetecek kadar mı?

türkiye cumhuriyetinin ne alakası var bu olayla?
    bu milletin parasını alıp da çatır çatır yiyince soğuyacak mısınız?
    sorsak din için allah için gittik diyorsunuz, bu mu sizin din allah inancınız?
    asıl sorumlulara hesap soramayıp onlara şirinlik yaparak devletten koparmayı planladığınız bu paralar helal midir?
  • yeni gördüğüm haber. sahi giderken bize mi sordunuz?

gitmeye, israile hesap sormaya can atıyordunuz. yetmemiş gibi sizin yüzünüzden zaten limoni olan israille aramız iyice bozuldu. koca bir ülkenin dış politikasındaki dengeleri alt-üst ettiniz. sizin değil devletin size uğrattığınız maddi manevi zararlar yüzünden karşı dava açması lazım.