şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sözlüğün kafadan yarısına orosbu çocukları diye seslenen liseli. olum sokakta kimliğini açığa çıkarma dayak yersin bak suserlerden.
  • ilgili entry #76690047
    hahahaga more space güldürdün çünkü o küfürü terörist destekleyicilere ettim fakat sanırım yine yarısını kapladı sözlügün. anlamak isteyene o entryde yapılan bir yanlışı göstermeye çalıştım. nitekim başarılı da oldum. kesinlikle liseli olmayı tercih ederdim bu arada.
  • sanirim sizofren. gordugu ruyalari, izledigi filmleri gercekmis gibi anlatiyor.
  • ehehe teşekkürler, yaşadığım olayın sana bu kadar ütopik gelmesi beni sevindirdi ama sıkıcı bir hayatın olduğu için adına üzüldüm...
    ılgili entry: #74945843
  • muharrem ince'nin pkk/hdp karşı duruşu chp ye nazaran daha net ve serttir. o yüzden entry biraz fazla agresif. zira tüm adaylarla görüştü, sevmese dahi. sen veya ben olabilseydik görüşürdü. ama bir gün çıkıp anlamalıyız, pkk masa oturma yaparsa haklı olursun. biraz fazla üst perdeden girmişsin sanırım.
    sorarsan yapar mıydın diye, yapmazdım ben. o kadar nezaket sahibi değilim ben.
  • zaten beyaz yakadan milyoner çıkmaz. çünkü çalmayı ve hak yemeyi babası tam olarak öğretmemiştir.

not: her milyoner tabi ki hırsız değil. fakat yüksek öğrenim görenleri de çok azdır.
  • (bkz: ipard) başlığında, bilip bilmeden öten. sonra da göt olunca kuyruğunu kıstırıp kaçan bir hıyardır. buraya adamı gömmeye geldim ama adam zaten diğer yazarlar tarafından fore kazıkla mağmaya postalanmış.