şükela:  tümü | bugün
  • feminizmi hakaret olarak kullanan bir denyo. mesajlarıyla darladığı için engelledim. nick altıma gelip pislemiş, bu notu da o yüzden düşüyorum.
    edit: entry içeriğini değiştirip, mal bulmuş mağribi gibi mesajların ekran görüntüsünü çekip eklemiş. ne kalitesiz varlıklar burda yazar olmuş ya rab.
  • sus kiz feminist. *

https://i.hizliresim.com/ygzpaz.png

--- spoiler ---

siktir lan

cevap yazma istemiyorum
    --- spoiler ---
  • sözlüğün kafadan yarısına orosbu çocukları diye seslenen liseli. olum sokakta kimliğini açığa çıkarma dayak yersin bak suserlerden.
  • ilgili entry #76690047
    hahahaga more space güldürdün çünkü o küfürü terörist destekleyicilere ettim fakat sanırım yine yarısını kapladı sözlügün. anlamak isteyene o entryde yapılan bir yanlışı göstermeye çalıştım. nitekim başarılı da oldum. kesinlikle liseli olmayı tercih ederdim bu arada.
  • sanirim sizofren. gordugu ruyalari, izledigi filmleri gercekmis gibi anlatiyor.
  • ehehe teşekkürler, yaşadığım olayın sana bu kadar ütopik gelmesi beni sevindirdi ama sıkıcı bir hayatın olduğu için adına üzüldüm...
    ılgili entry: #74945843
  • muharrem ince'nin pkk/hdp karşı duruşu chp ye nazaran daha net ve serttir. o yüzden entry biraz fazla agresif. zira tüm adaylarla görüştü, sevmese dahi. sen veya ben olabilseydik görüşürdü. ama bir gün çıkıp anlamalıyız, pkk masa oturma yaparsa haklı olursun. biraz fazla üst perdeden girmişsin sanırım.
    sorarsan yapar mıydın diye, yapmazdım ben. o kadar nezaket sahibi değilim ben.
  • üstte ki yazarın tiyneti ile ilgili fikir oluşturmak için: https://i.hizliresim.com/moq9qy.jpg

nitekim kendisi korkak bir loserdır. bir üzüldüm anlatamam utanç duymandan. insan gibi konuşmayı ögren önce özel mesajda. hdp li vatandaşlara terorist demedim ben, çarpıtma yazdıklarımı.

(bkz: yazık kimin çocuğuysa)

tanım: bir yazar.

edit: sözlügün yarısı kismina gelecek olur isek, kim terorist ise orospu çocuğudur. yazdığımın arkasındayım yarısı mı degil mi bilemem.
  • iyi kötü reklamını yapmaya çalışan atarlı ergen. nick altına girdi yazması engellenmesi gereken mal. kaç kişi bunları yazmış hala öğrenememiş.

dikkat çekmek için formatın da milletin de huzurunu kaçıran liseli.
  • zaten beyaz yakadan milyoner çıkmaz. çünkü çalmayı ve hak yemeyi babası tam olarak öğretmemiştir.

not: her milyoner tabi ki hırsız değil. fakat yüksek öğrenim görenleri de çok azdır.