şükela:  tümü | bugün
 • şu aralar selda uskan kişisi hakkında yazdığı entry sayesinde bu yazar kişisinin ne menem bir kişi olduğunu, insanlara salakçığım, ahmakçığım gibi hitap ettiğini gösteren ekşisözlük yazarıdır.

  biz böyle giderse nice yazarın aslında hangi kirli hazinelere, hangi öfke dolu altbenliklere sahip olduğunu öğreneceğiz...
 • selda uskanın sataşmalarına maruz kalan yazar.
  kendisi alenen düelloya davet edilmiştir.
 • koskoca selda uskan'a verdiği ''ayar'' neticesinde; kendisinin okulu 8, bilemedin 9 dereceyle bitirmiş selda uskan'dan daha olgun, daha mantıklı, daha terbiyeli, daha sakin, daha samimi olduğunu ispat etmiş yazardır.

  hayır bir de mühendismiş kendisi. hani selda uskan'ı bir yazar olarak bir kenara koyarsak, bir mühendisin yazılarını okumayı edebiyat adına daha faydalı görüyorum bundan böyle.
 • kendisine haksizlik eden yazarmis ben bugun bunu gordum.sen kalk ulkenin buyuk gazetelerinden birinde yazi yazan birisinin asil yuzunu goster daha sonra onun buyuk ihtimalle sinirden agzindan kopukler sacarak yazdigi hakaret dolusu yazisina olgun bir tavirla ayar ustune ayar ver ve sonra ben muhendisim yazar olmak ve taninmak gibi bir gayem yok de.ne bileyim yok mu soyle basucunda cesitli edebi eserler bulunduran bir cocugunun dedesi.

  amacim kesinlikle o beyefendi dedeye bir ignelemede bulunmak degil sadece ben bilmem kimin yetistirmesiyim konusmayin fazla gibi uslup cok rahatsiz edici mavigomlek gorgusune laf gelecegi icin yetisme tarzindan bahsetmiyor bu konuda haklidir kesinlikle katilirim ama bazi seylerinde gorulmesi gerek bugun kendisi muhendislik yapiyor olabilir ama ulke capinda bir gazatede yazi yazan hanimefendiden daha iyi bir yazim ve anlatim uslubu olmasi ne kadar ironik bir durumdur donup bakmak gerekir.daha once ne mesajlasma ne de baslik altinda mavigomlekle bir diyaloga girmedigimin altini cizmek isterim.burcunu bile bilmiyorum.
 • yedinci nesil çaylak.
 • öyle bir geçer zaman ki dizisi için yaptığı tahminle şaşırtmıştır. bayılıyorum, kafası bu şekilde çalışan insanlara.

  (bkz: #22351259)