şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu sefer duvara doğru atlayınca kafanın duvara geçmesi sonucu karakterin canının yanmasını beklediğim oyun. ilk oyunda kafa duvarın içine geçiyordu, ikinci oyunda kafa duvara çarpıyor ardından max düşey olarak yere iniyordu. bunda umarım biraz da olsa canı acır kfayı duvara gömünce...
 • eğer çıkarsa verilmiş bir sözün tutulması anlamına gelen oyundur. zira max payne 2 yi bitirenler bilir credits formalitesi bittikten sonra en altta "max payne'in maceraları devam edecek" ayarında bir cümle çıkar. çıkarsa mükemmel bir şey olacağı kesin, e hadi bakalım.
 • sonunda, resmi ağızlar tarafından 2009 un son çeyreğinde çıkacağı açıklanmıştır. max payne abimiz yaşlanmış ve ilk görünümü itibariyle psikoya bağlamış.

  http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=15675
 • efsane oyun lakin bu seri de max payne 2 gibi ilk oyun finaline benzer biter ise daha da oynamam.
 • filmi ile uzaktan yakından hiçbir alakasının olmamasını dilediğim oyun. ha, tabi neden alakası olsun o ayrı mesele ama filmi izledikten sonra kaygılanıyor insan. remedy'nin ismi geçmiyor yapımcı olarak ama rockstar yapar bence. evet evet, yaparlar niye yapmasınlar? hatta muhtemelen (bkz: awesome).
 • lincoln'e olan sinirimi dökeceğim bir entry girmek için girdiğim sözlükte sol frame'de ismini görmemle bir anda bütün sinirimi yok etmiş oyun. 2009un sonu gibi yakın bir tarih için duyurulması ise heyecanıma heyecan katmıştır. ilk iki oyun, tekrar tekrar oynadığım yegane oyunlar olma özelliğine sahiptir fakat ikisini de pc'de oynamıştım ve daha sonra denediğim konsol versiyonlarını sevmemiştim. fakat o günlerin üzerinden çok sular aktı, önce ps2 sonra ps3 sahibi olup konsol shooter'larına iyice alıştım, bu seferkini umarım konsolda da beğenirim. çünkü fm'de bile sıkıntı çeken laptopumun böyle bir oyunu oynatma ihtimali olduğunu sanmıyorum. ayrıca yapımcı firmanın duyurusuna göre oyun 3 platforma (pc, ps3, xbox360) da aynı zamanda (2009 kışı) çıkacaktır.

  ilk iki oyunu yapan remedy bir türlü çıkaramadığı alan wake oyunuyla uğraştığı için yine take two'ya bağlı olan rockstar yapacak bu oyunu. yaptıkları açıklamaya göre oyun ikinci oyundan birkaç sene sonra geçecektir, zaten ilk gösterilen resimde payne bir hayli yaşlı görünüyor. biraz yine bu sene çıkacak bir oyun olan splinter cell conviction daki sam fisher'ı andırdı bana. oyunla ilgili detaylar için beklemedeyiz.
 • rockstar sayesinde max payne in tipi gta kahramanlarına benzemiş, yazık olmuş. max payne 4 te de zenci yaparlar tam olur.

  (bkz: hevesim kaçtı)
 • (bkz: max payne 4)