• içine nowitzki kaçmış, playoff maçında 11 de 8 üçlük atmanın başka açıklaması olamaz.
  • az önce, son 5 dakikada kyrie irving dışında hiçbir şey üretemeyen doncic'siz dallas'ın, maç kazandıran üçlüğünü atmış şahıs.

neredeyse lakers'ın maçı kazandığı kesin gibiydi. son bir dakikaya 4 sayı önde girdiler ama hiçbir zaman sev(e)mediğim, breaking bad'taki gustavo'nun ikizi, anthony davis aptalca bir faul yaparak kleber'e 3 serbest atış şansı verdi. sezonda %58'le serbest atış atan maxi, önce bu üç önemli serbest atışı attı ardından da 0,2 saniye kala attığı clutch üçlükle dallas'a son 10 maç kala çok önemli bir deplasman galibiyeti getirdi. lakers 34-37'de kalırken, dallas 36-35'lik galibiyet oranına yükseldi.

seyyah026, staples center'dan bildirdi.

edit:imla
  • dallas'ın resmen el freni. nba'nın en kötülerinden birisidir.
  • 6 puanlık maçta lakers'a buzzerı yollayan alman. belki de lakers'ı play-in'siz play-off hayalinden etti.
  • bu sene güzel başladı.doncic ve porzingis ile iyi bir uyum yakaladı.büyük bir star olacak demiyorum ama iyi bir yan parça olur gerektiği yerde takıma daha iyi katkılar verir umarım.
  • dallas mavericks ile son senesi takım opsiyonlu 4 senelik 35m dolar değerinde anlaşma imzalayan basketbolcu.
  • bu gece hawks karşısında 25 dakika süre aldı. plus/minus olarak sahada kaldığı 25 dakikada -24 yazdı mavericks'e. jalen brunson ve tim hardaway'in son çeyrekteki über performansı olmasaydı kazanamazdı mavericks eyvallah da varlığı zarar ziyan derler ya. bu arkadaş da bu gece aynen bu moddaydı. neyse umarım toparlar kendisini yolu açık olsun.
  • ben yazacaktım ama üstteki yazara kısmet olmış diyelim (bkz: 19 nisan 2022 dallas utah maçı) nda içine dirk nowitzky hadi abarttık diyelim luka doncic kaçmış kişi.
  • 25 yaşındaki alman power forward. 2014 draftına katılıp seçilememiş, lakin geçen seneyi bayern münih'te bitirdikten sonra bu sezon dallas'ta ve beklentilerin çok üzerinde. şu anda izlemekte olduğum maçta raptors'a karşı 21 dakikada 15 sayıyla takımının en skoreri ki maçın bitmesine daha 19 dakika var.
hesabın var mı? giriş yap