• binbir güçlükle ele geçirdiğim girls of one tree hill kapaklı sayısına hala evladım gibi baktığım, hiç kimselere vermediğim süper dergi.
    türkçe versiyonu hincal uluc tarafından beğenilmemi$ , mansur forutan bunun üzerine hincal ağabeyi dü$man belleyerek "onun dediklerinin tersi çıkar" imasında bulunmu$ , hıncal uluç ise her zamanki gibi ,"seni ben yarattım mansur" diyerek konuyu kapatmı$tır.
  • dokuzuncu nesil çaylak.
  • 1 ay kadar önce hakkındaki olumlu yorumlara kanarak satın aldığım, ilk günlerde terlemeyi durdursa da son 1 haftadır ellerimde yeniden niagara etkisi başlatmış olan antiperspirant.
  • usa versiyonu $u an dünya üzerindeki en ba$arılı erkek dergisidir.(tabii erkek dergilerine mastürbasyon malzemesi gözüyle bakmıyorsanız)
  • ciltte kaşıntıya yol açan antiperspirant. sürekli ıslak bir koltukaltıyla gezmektense kaşınan ve kuru koltuk altını tercih edecek bir çok insan var. özellikle koltuk altı bölgesinde aşırı terleme sorununuz varsa yüzde yüz çözümdür. çok çok çok aşırı terliyorsanız, tam kuruluk sağlamasa da eskisinden daha iyi hissedeceğiniz garanti.
  • günümüz popüler piyanisti.
    hatta okadar popüler ki bir zamanlar mtv de klipleri dönüyordu.
  • terlemeyi önleyen ve terlemekten muzdarip insanların kesinlikle kullanması gereken mucizevi ilaç.nitekim başta pek inanmadan satın aldım ve kullandım ve nihayet yıllar sonra artık terlemiyorum ve ne mutlu ki koltuk altlarımda gülen surat izi olmuyor.artık türkiye'de de satışa çıkarılmıştır eczanelerde.ancak gittigidiyor da çok daha uygun fiyata satın alınabiliyor.
  • (bkz: maxim gorki)
  • terleme derdi olanlar için bire bir ilaç.tam ilaçta değil aslında arada birşey.nasıl etki ettiğine dair kendimden örnek vermek istiyorum , son 2 yıldır neden bilmiyorum koltuk altlarım acayip terliyor.ama öyle böyle değil , terlemekten artık koltuk altım üşüyor ama ben terlemeye devam ediyorum.allahtan çok terledigim icin koku yapmıyor ama giydigim herşey rezil oluyor , onu geçtim kendim rezil oluyorum eğer renkli birşeyler giyersem.ailede ırsi bir sorun bu terleme , amcamın cocuklarının elleri terliyor hatta buyuk olan öss ye bu sene girdi sırf kagıdı terden yırtılmasın diye ameliyat oldu filan.babamın surat terler amcamın ense terler.hepsinin ortak noktası ise stresli olduklarında veya iş yaptıklarında aşırı terlemeleri.benim ise klimalı odada yatar pozisyonda ellerimi başımın altına almışım koltuk altları gayet güzel serinliyor haldeyken bile ; terlemem idi.gecmis zaman kullanıyorum cunku bu maxim denen roll on dalgasının bu kadar etkili olabilecegini hayal dahi edemiyordum.gercekten terlemeyi kesiyor.kullanımı da basit. hakkat kim bulduysa gelsin elini opucem.10 numero.
  • seçkin eczanelerde tanesi 60 liraya satılırken -ki ben ankara'da hali hazırda hiç bulamadım, gittigidiyor üzerinden 42tl'ye 3 taksit şeklinde sahip olduğumdur. terlemeyi önlediği söylenmekte. bakalım hayvanlar gibi koltuk altı terlemesinden muzdarip olan bende işe yarayacak mı.

dipnot: bu entry fiyata dikkat çekmek için yazılmıştır, evet sözlüğe katkısı budur.
    dipnot2: bu entry ilacın vereceği olumlu ya da olumsuz sonuca göre ileri bir zamanda itinayla edit'lenecektir.

sonuç: kesinlikle işe yaramakta. hiç terlemeyim, damla bile olmasın diyorsanız her üç günde bir yenilemeniz icap etmekte. fakat benim gibi arada bir terleyelim zararı olmaz derseniz haftada bir işinizi görür.

zorunlu edit: kullanmaya başladığımdan beridir tenim bir garip kokmakta. ter değil değişik bir koku var, yediğim içtiğimse her zamankilerden bir farkı yok. acaba bu maxim'den mi bilemiyorum. şimdi ter hiç yok ama garip bir koku var. eskiden ter leş gibi olurdu ama zerre koku olmazdı. ilginç.

zorunlu edit2: bu koku olayını çok sık kullanmaya bağladım ben. eskisi gibi çok sık kullanmadığım için artık kokmuyorum koksam bile kışın armani black code ve fahrenheit, yazın ise tommy hilfiger 10 ve abercrombie fierce kokuyorum. bu da böyle biline.
hesabın var mı? giriş yap