şükela:  tümü | bugün
  • victoria tsuranova seçilmiştir.

ben susayım fuzuli konuşsun.
    konuş fuzuli

haber
  • gerçek rus bu değil.bu bildiğin bizim merve,cansu,derya'ya benziyor.

başıma bir şey gelmeyecekse beğenmedim.

hatta irem sak daha güzel.

amme hizmeti

6.52 de ki nevşin mengü'ye benzemiyor mu? onun hemen arkasındaki siyahlı da deniz seki'ye benzemiyor mu?

bunları rus diye kakalıyorlar işte.

edit: 2 alttaki suser ya hayatında hiç rus görmemiş ya da erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular başlığından hiç çıkmamış. sürekli cinsel içerikli sorular sormuş arkadaş.
    ve beni elizabeth'e davet etmiş.

eee ne demişler?

ruhu abazan olanın siki kuzeye bakar ( bu kızı beğenmene ithafen ince bir espriydi ) :))

bak bilale anlatır gibi anlatıyorum. entry de anlatılmak istenen rusya da bu kızdan cok daha iyileri varken neden bu ? laleli de esnaflık yaptım ve bu kızlardan çok daha fazla güzel kız/kadın gördüm tanıdım.
    yani kısacası bana elizabethten bahsetme :)

edit 2 : meriç olduğumu söyleyen sevgili suser kardeşim seninle ya da burada karşıt fikirde olan birileriyle aynı düşüncede olmak zorunda değilim.
  • oturduğum semtte çok daha güzelleri olan hatundur, yine de çok güzel bir ablamız hakkını yemeyeyim, allah başlığı açan susera bağışlasın. *

edit: semti soran susera istinaden, obolon, kiev *
  • adam beğenmedim yazmış ciddi ciddi.
    sen elizabeth'e devam et kardişim..
  • iki üstteki yazara ithafen; yapma meriç! kandırmayalım birbirimizi dediğim başlık.
    edit: hangi ara o kadar entry girdiniz, merve, cansu daha güzel diyene söylüyorum.
  • sokakta yuzlercesini gorebileceginiz saka lan saka yuzu de vucudu da guzel olan rusya 2019 guzelidir.
  • bunu beğenmeyenleri de gördük elhamdulillah.

son çıktığın kızın fotosunu bana özelden göndersene koç.

tanım: ilik gibi kızdır.
  • o göbeği nasıl beğendiniz içinde kevlar var kadının
    kurşun işlemeyen kadındır.
  • oturduğu semtte daha güzelleri olan yazarların semtlerinin adını bahşetmesini istediğim kızdır