şükela:  tümü | bugün
  • 10 mart 1989 doğumlu fransız ön liberodur kendileri. lyon altyapısından çıkma bir başka yetenek, 20 ekim 2009 liverpool lyon maçında attığı golle takımının galibiyetinde pay sahibi olmuştur.
  • lyon'un kaptanı.
  • atiba ve oğuzhan'ın orta sahada saf dışı kalıp etkisiz olmasına neden olan tam bir orta saha
  • 5 milyon euro gibi komik bir rakam karşılığında as roma'ya transfer olmuş. evet, avrupa futbolunda fiyatlar uçtu, gerçekten futbolcu bulması imkansız.
  • taş gibi topçudur. önliberoda o kadar güçlü ki tolisso'dan tek farkı ona göre hafif yaşlı olmasıydı zaten takımın da kaptanıydı sembolik bir rakam(5 milyon euro) karşılığında roma'ya gitti. bu nasıl mümkün olabiliyor amına koyim? diye de düşünmeden edemiyorum. bir de bu roma'nın oğuzhan için fiyat yükseltmesini bekliyor sevgili basınımız. mümkün değil.

zaten oğuzhan'a da ihtiyaçları kalmadı bir ton adam aldılar. ancak benim düşüncem monchi'nin müthiş(ramon rodriguez verdejo) yetenekleriyle bu adamı bağlayabildiler. sevilla hayatının kaybını yaşadı, sevilla'yı bu adam var etmişti şimdi roma götü toparlayacak. yıllardır kalburüstü işler yapan walter sabatini de inter'de ne kadar başarılı olacak göreceğiz.
  • altyapısından çıktığı ve kaptanlık görevini üstlendiği lyon'dan ayrılarak 5 milyon euro bedelle as roma'ya transfer olan ön libero.

başarılar kaptan.
  • roma'ya 5 milyon euro karşılığında transfer olduğunu görünce apışıp kaldım, cidden bu işin arkasında başka şeyler olmalı yoksa bu adamın 5 milyona gidişine başka bir açıklama bulamıyorum. taş ötesi bir topçu yahu bu, al işte atiba'nın yerine oynat, hayretler içindeyim bu adamın bu fiyata gidişini aklım almıyor.
  • roma tarafından satılmak üzere olan fransız ön libero. vasat italyan takımları (cagliari vs.) ile görüşme halinde ve hala doğru düzgün bir teklif alamadı. beşiktaş ön liberoda 35 yaşında atletik performansını tamamen kaybetmiş atiba ile sözleşme pazarlığı yaparken ve atiba henüz beşiktaşın slovakya kampına katılmamışken bir uyandırayım dedim herkesi. belki birileri buraları okur.