şükela:  tümü | bugün
 • beleş millenium lounge imkanı yalan olmuştur, kredi kartı hesabı ile bankadan bankaya seken müşteri için önemli bir kriter bu.
  http://www.maximum.com.tr/ayricaliklar/lounge.asp neptünyum maxicard falan sahipleri dışında herkese 15 tl'den başlıyor, maximum kart sahibi ile sarı çizmeli memmed ağa arasında fark yok.
 • istanbul film festivali için %50 kampanyası yapmışlar, ben daha önce maximiles karta sahip olduğum için hiç bu kadar sevinmemiştim yahu. kendini süper hissettiren karttır şu aralar. aferini kaptın maximum, hadi yine iyisin köftehor.
 • müzekart özelliği kazandırılan maximum özellikli iş bankası kredi kartı.
  her yıl, bir ay süresince kullanılabilme özelliği taşıyor. detayları ise şöyle:

  "iş bankası kredi kartlarının taşıyacağı müzekart özelliği her bir takvim yılı içinde 1 aylık süre için geçerli oluyor. 1 aylık süre müze veya örenyerinde kart sahibinin kartını ilk olarak kullandığı ve ücretsiz giriş yaptığı gün başlıyor ve kart sahibi bu tarihten itibaren bir ay boyunca müzekart’ın geçerli olduğu müzeleri ücretsiz olarak ziyaret edebiliyor.maximum kart ile müze ve ören yerlerine ücretsiz olarak giriş, turnikeli noktalarda iş bankası’na özel ayrılmış turnikelerden, diğer noktalarda ise pos cihazlarında kartın okutulması yoluyla gerçekleşiyor. bir aylık süre zarfında aynı müze ve örenyeri yalnızca iki kez ücretsiz olarak ziyaret edilebiliyor. bu hizmetten iş bankası’nın maximiles ve mercedescard dahil tüm maximum özellikli kredi kartı sahipleri faydalanabiliyor."
 • inceleme sürecine aldığım, almayı düşündüğüm kart.

  kart alacakken böyle yorumları, hakkındaki kullanıcı değerlendirmelerini okumak lazım. kartlara ve sahibi şirketlere baksan kart sürekli veriyor sanırsın. oysa kullanıcı yorumlarıdır asıl mal hakkındaki bilgiyi veren. örneğin maximum kart kaşıkla dahi vermeyip kepçeyle alan bir kartmış. e bundan sonra neyini alasın ki?

  umarım şirketler buraları okuyordur da ibret alıyorlardır.
 • maaş hesabı dahilinde ziraat bankasından alındığında yıllık ücreti de olmadığından bir zararı dokunmayan kredi kartı. taksitsever bünyelerin yanına worldcard eklemesi yerinde olacaktır.
 • yaklaşık 2-2,5 sene kullanıp birkaç kampanyayla beraber 190 tl maxipuan kazanabildiğim kart. bonus kart gibi tırtıklamaz. yıllık ücretleri düşüktür ya alır ya almaz. ancak bonus'a göre çok az kampanyası ve puanı vardır.
 • let's bodrum operasyonu battı mı merak ettiren karttır. sitede linkler bile çalışmıyor, mekanlarda kartın indirim sağlamasını bırak adı bile duyulmamış oluyor
 • yurt içinde yurt dışında ebesinin amı gibi harcama yaparsın mesela, kredi kartının limitini doldurur boşaltır doldurur boşaltırsın, sonra bakarsın 1 lira bile puan birikmemiş. neden, çünkü maksimum kartımız 40 liraya bir kuruş, evet yanlış duymadınız bir kuruş gibi bir puan lutfediyor bizlere.

  başka bi tavsiyesi olan varsa hemen geçicem, boşvericem kırk yıllık iş bankası muhabbetimi. çapulculuğumu bi kenara bırakıp miles & smiles'a bile geçmeyi düşündüm bir an. 40 liraya 1 kuruş ne lan.
 • yurt dışında size 0,01 kuruş bile getirisi yoktur.
  taksitli alışverişlerde 0,01 0,01 kuruş bile getirisi yoktur.
  kendi pos'u değil ise 0,01 kuruş bile getirisi yoktur.
 • maximum anlaşmalı üye iş yeri dışında yapılan her türlü yurtiçi ve yurtdışı harcamalarda her 40 tl ye 1 kuruş puan verir. üye iş yerlerinde kazanılacak puan ise anlaşmaya bağlıdır.
hesabın var mı? giriş yap