şükela:  tümü | bugün
  • türkiye iş bankası'nın daha önce parakod adıyla yayınladığı, ardından piyasadaki benzerlerine denk özellikler ekleyerek yenilediği mobil uygulamasının yeni adı.
    --- spoiler ---
    parakod, maximum mobil olarak yenilendi.
    değerli müşterimiz,
    parakod yeni markası ve özellikleriyle “maximum mobil” olarak yenilenmiştir. bugünden itibaren android işletim sistemine sahip cihazlarınızda parakod uygulamasını güncellediğinizde maximum mobil’in ayrıcalıklarına erişebileceksiniz. maximum mobil appstore’da yayınlandığındaysa ios işletim sistemine sahip cihazlarınızda da parakod, maximum mobil olarak güncellenebilecektir.
    maximum mobil ile kart yönetiminden kampanyalara, kolay ödeme seçeneklerinden limit artırmaya kadar sayısız işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
    maximum mobil cep telefonunuzda ikonu ile görünecektir. cep telefonunuzda otomatik güncelleme seçeneği aktif değilse parakod uygulamasına girdiğinizde güncelleme istenecektir.
    maximum mobil’i kullanımınıza sunar, esenlikler dileriz.
    saygılarımızla,
    --- spoiler ---
  • fikir güzel. ayrıca cem yılmaz lı ilk reklamını da çok beğendim ..
  • aidatsız kredi kartı kullanıyorsanız* telefonunuz ile temassız ödeme yapmanıza izin vermeyen uygulama.

bankamatik kartlarına bile izin veriyor ama aidatsız kart kullanana vermiyor. bu haliyle ise hiçbir işime yaramaz. temassız ödemenin bir an önce aidatsız kartlarda da devreye girmesini umuyorum.
  • 70 mb indirme boyutu var, vodafone yanımda (bkz: vodafone self servis) ile birlikte boyutu en büyük uygulamalardan
    ikisi de nedense kullanıcı verisi işlemeye ayrı önem gösteriyor
    ağır hantal programlar
    işbankası hakkında derin şüphelerim var. tabiki kartını kullanınca zaten nerede ne alıyoruz hepsi ortada, biliyor
    işbankası müşterisi olmayan birisi zaten kullanmayacaktır sinema özelliklerini bilmiyorum reklam yapmaya başka şey bulamamışlar
  • yavaş ve ağır bir uygulama, bu entry'i yazmaya başladığımda oturum açmak için düğmeye bastım, hala dönüyor. iş bankasının bilgisayardan kullandığım internet sitesinde olmayan bir sürü detay bilgi var pek güzel ama kısıtlı bir cihazdan o detayı görmeye çalışmak çok hoş bir kullanıcı deneyimi değil.

kredi kartını internete açıp kapama şeysi spotify'ı ödemeye yaramıyor. tabi uygulamayı yapanların bir suçu yok bunda, başka birileri suçlu ama kim bilemicem.

temassız işini denemedim ama zaten temassız dediğiniz bi starbucks'da çalışıyor gibi, nedense çok popüler değil hala.

imla kontrolünü yaptığım şu t anı itibariyle hala oturum açma şeysi dönüyor. neyse şimdilik benden bu kadar.
  • iş cep'te yapabildiklerimden farklı bir numarasını göremedim ve kaldırdım..
  • bu programı yüklememin ardından bir gün sonra 4440202(işbankası) aradı ve otis araştırma gibi bir isim söyledi ve bana anadolu hayat emeklilik'ten hayat sigortası satmaya çalıştı.
    yemeyin
  • işcep;
    -fatura ödemek ücretsiz.
    -bir kere şifre girdiğinizde her işlemi yapabiliyorsunuz.
    -daha sade.
    -daha fazla seçeneğe ulaşıyorsunuz

maximum mobil;
    -her fatura başına ayrı ücreti var.
    -aynı işlemleri yapmak istediğinizde her seferinde mobil onay kodu gönderiyor, sağa tıkla gönderiyor sola tıkla gönderiyor.(yok bir de öbür bankalar kolay giriş yok göz tanıma teknolojisi o bu derken burada işlem yapmak saatler sürüyor)
    -göz yorucu şekilde karmaşık.
    -sadece birkaç yenilik var onlar içinde kullanmaya değmez.
  • kampanyalarıyla, taşşşşaaak geçen uygulama.

maximum mobil’den cinemaximum bileti hediye!
    7-24 nisan tarihleri arasında maximum mobil’den kampanyaya katılın; toplam 500 tl tutarındaki alışverişinize 1 adet, toplam 1.000 tl alışverişinize 2 adet cinemaximum sinema bileti kazanın!

ben 500 lira ya da 1000 lira alışveriş yapıcam ve 2 sinema biletine "ay oley be, süper haber bu" filan mı diyicem?

deli misiniz oğlum siz?

bununla ilgili, ünlü düşünür scott disick ile baldızı kim kardashian'ın mükemmel bir sahnesi var; lütfen bir inceleyin:

foto

gif

hastasıyım.