şükela:  tümü | bugün
  • sizi, sadece evinizden aldırmakla* kalmayıp, evinize girebilmenizi de sağlayan iş bankası kredi kartıdır.

gecenin bir vakti, kapının üzerinde anahtar kalmasından dolayı giremediğim evimin kapısının açılması için çilingir göndermiş, herhangi bir ücret ödemememi tembihlemiş ve geçmiş olsun dileklerini iletmiştir.

ücretsiz sunduğu bu hizmeti, bonus platinum kartları ücretli olarak sunmakta, worldcard platinum ise hiç sunmamaktadır.

ayrıca, platinum kartlara sunduğu hizmetlerin hemen hemen tamamının teminat tutarı, bonus platinum ve worldcard platinum kartların iki katı kadardır.

teşekkür ettik kendilerine.
  • kullanmaktan keyif alacağımı düşündüğüm bir adet bizim bankamızın (iş bankası) hedesi. bankalarla tanıştığım andan beridir işbankasını kullanırım bir kaç ufak sorun dışında hep yardımcı oldular. kafam rahat platinium ile daha da rahat olacak! teşekkürler atatürk’ün bize mirası ve emaneti.
  • istemediğim halde bana gönderdikleri ve kendilerince sadece özel müşterilerine yolladıkları bu kart için, 20k civarı aylık işlem hacmim, 12 yıllık maaş müşterisi olmam ve mevcut birikimlerimi hesabımda farklı enstürmanlar ile bulundurmama rağmen 123 liralık kart aidatı için çingene pazarlığı yapan iş bankasının çok çok özel (!) müşterilerine verdiği plastik kart.

tabi ki cevabım; aidatınızı da öder kartınızı da iptal eder, bankanızla olan işlemlerimi sonlandırırım oldu. hemen yok size 300 tl faizsiz, 3 ay vadeli hızlı nakit verelim, yok 50 lira puan verelim demeye başlandı.

ama rüzgar esti dal kırıldı bir kere, verdim 123 liralarını ve kartı evrak imha makinasına gönderdim.

edit: imla.