şükela:  tümü | bugün
  • maximum card'in harcamalariniz sonucu size kazandirdigi puan cesidi. taksit yapma tek odeme yap, pesin odeme yap daha cok puan kazan. (bkz: yok ya)
  • kullanmışım lakin nasıl kullanmış olduğumu anlamadığım puan türü. veriyolar alıyolar, kullanıcı farkına bilem varamıyor. beyle enteresan bir mevzuuuuuu...
  • ayol gene eksi beşbin yazmış bunlar bize. bir türlü randıman alamadığım puan... haximum!
  • maximum parası, kiminin duası.
  • maxipuanların kullanım alanı sınırlıdır. oysa bonus card puanları kk borcu ödemek dahil her şey için kullanılıyor; paradan farkı yok.
  • bankamatik kartında da biriken bir şeymiş bu. eskaza işbankası posundan çıkmış slipe bakınca farkettim. yoksa ne internetten, ne de bankamatiklerden buna dair zerre bilgi alamıyorsunuz. gidiyorsunuz maximum üye işyerine, kasadaki görevliye ricacı oluyorsunuz, o sizin kartın içinde ne kadar birikmiş söylüyor. zorla öğreniyorsunuz yani.

edit: ya ben bunda hayvan gibi para birikmiş e süpermiş diye sevinmiştim. meğer maaş hesabı açtırınca otomatik olarak güzel bir meblağ yüklüyorlarmış, ondanmış. piyuuuu
  • her sene sonunda cep telefonunuza mesaj atarak ne kadar kazandığınızı ve o yıl içinde ne kadar harcayacağınızı size bildirirler...
    kredi kartında birikenleri internet bankacılığından öğrenebilirsiniz.
  • atm kartında biriken puanları herhangi bir yerden bakarak göremediğimiz için, dün migros'ta kasiyerin 126 lira puan var demesi üzerine şoka girdiğim kart uygulaması. 8 senedir falan kullanıyorum bu hesabı, sanırım bir ev parası kadar harcama yapmışım bu kadar puanın birikmesi için.
  • bence baya iyi birikiyor.

öörenciyken işte üniversiteli kartı vermişlerdi tüm okula. 200 tl limitliydi. 8 senedir kullanıyorum, genelde taksitli alırım alıcamı, benzin ve market dışında.

bu sekiz yıl içinde tüm kampanyalar dahil ( haftasonu, benzin, market falan) 806 lira kazanmışım.

http://dl.dropbox.com/u/13464079/puan.bmp
  • banka kartında birikebildiğini bugün öğrendim,bir şey alacaktım param az,düşündüm düşündüm şuraya gitmeyeyim alayım,yemekte onun yerine şunu yiyeyim diye bir sürü sıkıntıya girdim,neyse aldım sonunda fişe bir baktım 60 lira maxipuan,az önce alsam alamasam diye bir ton sıkıntıya girmişim 30 lira kalıyor cebimde yetmez diye, meğer 60 liram varmış benim ya,çok sevindirik oluyor insan böyle piyangodan çıkar gibi ...