şükela:  tümü | bugün
  • ankara bahçelievler 7.caddede, iskenderun döneri yapmaktalar. güzel de yapmaktalar.

www.maxiroll.com.tr
  • tavuk dürümün içine koydukları şey neyse bağımlılık yapıyor.
  • bahçelievlerde ucuz döner satan mekan. kanımca fiyatı ve dürüme koydukları sostan ve patetesten dolayı üniversite öğrencilerinin telefon rehberlerine girebilmiştir.
  • geçen hafta kız arkadaşımın döner siparişi verdiği ve getiren kişinin vardığında haber vermesi için istendiği üzere telefon numarasını verdiği yerdir. şu anda siparişi getiren kişi telefon numarasına mesajlar atmaktadır. dolayısıyla, şu saatten sonra güvenmediğimiz bir mekan olmuştur.
  • cebeci'de de şube açmış iskenderun dönercisi.evlere servisi yavaş, lezzeti on numara işletme.
  • yemeksepetinde varlığını sürdürse daha çok (kullanım kolaylığından dolayı) tercih edeceğim güzel dönerci.
  • cebeci şubesinde özellikle tavuk dönerlerinde bol bol kemik/kıkırdak türü bişiiler çıkıyo. söyledim, yok olmaz öyle şey, yanılıyorsunuz imkansız, dediler. lan bi tek bana mı oluyo amna koym?
  • burada hakkında yazılanları okuyunca şaşırdığım mekan. bu zamana kadar 10'un üzerinde sipariş verdik fakat hepsi de maximum 30 dakikada ve sıcak olarak geldi. ayrıca tadı da oldukça iyiydi hepsinin.
  • cebeci'deki şubesine gitmeyin, gitme gafletinde bulunduysanı sipariş vermeyin, verdiyseni de lütfen yemeyin.

gerçi siparişi verdikten sonra beklerken doymamak mümkün değil, 25 dakika boyunca iki dürüm gelemiyor çünkü. aspavaya gidin, şavurmayı deneyin, buraya gelmeyin. tombiş falan da var ilerde ne biliyim yer çok yani.
  • cebeci şubesini bilmiyorum ama bahçeli'de bulunan şubesi kesinlikle çok başarılı. şahsen ben milleti kendilerine bağladıktan sonra kalitelerini düşürürler diye düşünüyordum ama açıldığından beri kalitesini korumayı başardı. 2-3 senedir buranın müdavimi oldum, cebimde zibil gibi para da olsa bazen buranın dürümünü canım çekiyor ve gidip yiyorum. hem fiyat bakımından öğrenci dostu hem tadı da mükemmel. ankara'daki fiyat/tatmin oranı en yüksek yerlerden birisi burasıdır iddia ediyorum. bahçeli için eve servisleri de çok hızlı diyebilirim. bir aralar mekanlarda saçma sapan şişe açtırıp kız peşinde koşan bir arkadaşım 1 hafta boyunca buradan yemek yemişti parasızlıktan. kendisinin ne midesi rahatsızlandı ne de başka bir şey oldu. el mahkum olunca şikayet etmeden de yiyordu zaten.