şükela:  tümü | bugün
 • internet explorer kullanmanin en iyi yolu olan myie2'yi bundan sonra maxthon olarak anacakmi$iz. benim icin good old myie2 olacak, diger rakiplerinin eline veren muk-kemmel ie enhancementim benim.
 • simdilik maxthon beta seviyesinden cikmadan kullanicilarin (deneyimli olsalar bile) myie2'yi silmemeleri onerilmekte. ama bir yandan yukleyip deneyebilirsiniz.
 • myie2yi rafa kaldirdim bunu biraz denedikten sonra.
 • internet explorer'ı da, firefox'u da rafa kaldırtan güzide, tadından yenmez program.. bir-iki sorunu var, onlar da explorer'ın zaten "varsayılan" olarak adlandırdığı şeyler..
  daha ağır nasıl konuşabilirim, sorarım?
 • myie2'nin 'lan keske sunlar da olsaymis' dedirtmeyen versiyonu.. asmis..
 • bir programin 0.9 kusur versiyonundan 1.0'li bir versiyona gecerken nasil boyle binlerce bug yaratabildigini anlama guclugu yaratan sey. dusunce guzel, ama sonuc ayni guzellikte olmamis. iki gun sonunda "illallah" dedirtti*, ben de kendisi boceklerinden arinana kadar eski guzel myie2'me devam ediyorum.
 • avant browser'dan tek fazlası daha estetik görünümlü bir pop up block bar ve favorites bar için oluşturduğunuz klasörleri tanımladığınız ikonlarla gösterebilmesi gibi duruyor. bir de kapanışta daha hızlı. bunun dışında sitesinde google toolbar desteklediği belirtildiği halde kurmaya çalıştığınızda aklını şaşan bir şeymiş. bana özel midir, nedir anlamadım.

  (bkz: ne lan bu)
 • son derece kullanışlı (ekşi sözlük için zararlı olsa da) ve birden fazla pencereyi çok iyi yöneten akıllı internet explorer paltosu.
 • kendi başına bir browser olmayan, internet explorer'ın kodundan faydalanan yazılım.

  opera ve firefox'a göre avantajı, sadece explorer ile açılabilen ya da düzgün çalışabilen sitelerde sorun çıkarmamasıdır, ne de olsa derinliklerinde explorer'ın rendering engine'i yatar.

  ancak exporer üzerine gelen ve onu değiştiren bir eklenti de değildir, ie'niz yine olduğu gibi kalır ve maxhton milyon özellik eklenmiş yeni ve daha güvenli ikinci bir explorer olarak hizmet verir. ne kadar güvenli olduğunu zaman gösterecek, sonuçta explorer'ın parçalarını kullanıyor.

  yeni başlayanlar için ilk dikkat çeken güzelliği ve özelliği, halihazırda var olan autofill bilgilerinizi, kayıtlı şifrelerinizi, bookmark'larınızı vs. onda da aynen bulabilmenizdir, sağdan soldan bilgi taşımanıza* gerek kalmaz.

  macintosh stilinde linkleri sürükleyip bırakarak yeni sayfa açmak gibi kolaylıkları ve opera'da da sunulan mouse gestures özellikleri için takdir ettiğim bedava bir hizmettir neticede.

  http://www.larrysworld.com/articles/maxhton.htm

  edit: maxthon, gecko engine'i de alternatif olarak sunmaktadır, file-->new page'nin altında saklanmıştır bu seçenek.
 • kullandıktan sonra internet explorer kullanmayı iyice eziyet haline getiren, firefoxa da gerek duydurtmayan program.

  seviyorum, kullanıyorum.