• statik projesini hazırlayan ekipte yer aldığım otel olur kendisi. projeleri yaparken bu neymiş ulan böyle amınaki diye diye yaptık. yamaçevler(bizim taktığımız isim), havuzun kenarındaki villalar ayrı ayrı süperdi projede. şimdi yıllar sonra bir bakayım dedim de, rüya gibi bir yer olmuş. o havuz ki beni benden alan, çizerken, metrajını yaparken küfürler ettiren bir havuzdu. şimdi deseler size hediyemiz olsun bi hafta tatil yapın, o havuzun mekanik odasının yerini bildiğimden, beni ne kadar yorduğunu hatırladığımdan keyif bile alamayabilirim. gerçi alırım lan hayvan gibi otel nihayetinde, bilemedim.
  • yok lan ne pahalı gelecek. sudan ucuz bence aq.
  • bu otele geçen sene ucuzluğa denk getirip iki kişi 7 bin tl'ye gitmekle çok güzel bir iş yaptığımı düşünüyordum ki, üzerinden bir sene geçmeden keşke gitmeseydim dedim. bu sene fiyatlara bakıyorum gidilebilecek sezonda en ucuz fiyat 13 bin tl. bu otelde konaklayan birisinin diğer otellerde tatil yapıp keyif alma ihtimali de yok.

çalışanlarının güleryüzü, birinci sınıf yiyecek-içecek servisi, denizi ve havuzu, odalarının büyüklüğü ve dizaynı, içerinde bulunan su parkı, lobisi, ikramları ve akla gelecek her yönüyle kusursuz.

umarım kısa sürede rus uçağı düşürüp arayı bozarız ardından ukrayna ile diplomatik sorunlar yaşayıp vize getiririz yoksa bu otel imkanı yok ucuzlamaz. otel içerisinde haftada 500 bin tl ezip giden rus oligarkları görünce insanın morali bozuluyor yoksa. türkiye sınırlarında açık ara her şey dahil sistemini gerçek anlamda ve kaliteden ödün vermeden uygulayan tek otel olabilir.
  • öyle bir otel düşünün ki bir tane müşteriye ortalama dört tane çalışan düşüyor. evet çok pahalı ama ülkenin en güzel oteli. bu yaz ara ara birkaç kez gidip kalma şansım oldu, bir dahaki için insana müthiş bir heyecan veriyor.
  • sanırsam doğanın en güzel yerine kurulmuş otel pardon luxury. benim o plajdan hiç denize girmeye hakkım yok mu!
  • tekilalar patron
    votkalar belvedere
    öldürdün bizi
    maxx royal!!!
  • kurban bayramı tatilini hanımla beraber kiriş'te geçirirken, yaklaşık yarım saatte bir üzerimizden alçalışa geçen helikopterler sebebiyle namını ve nasıl bir yer olduğunu öğrendiğim ve her helikopter sesinde insanı biraz daha bunalıma sokan turizm işletmesi.
  • tripadvisor'e eklediğim yorumu aynen kopyalıyorum

"12.04.2015 tarihinde eşim ile birlikte balayımızı geçirdiğimiz otel için tek kelime ile şu şekilde ifade edebilirim... "rüya" ... öncelikle otelin lobisinde yılda sadece bir akşam açan bir orkidenin kokusu karşılıyor. bu koku tatiliniz boyunca sizi içine çekecek. hemen sizi karşılayan güler yüzlü birbirinden güzel personelin arkasında isviçre ya da belçika da bile bulamayacağınız kalite de çikolatalar sizi bekliyor olacak. tabak tabak götürebilirsiniz. müşteri memnuniyeti o kadar ön planda tutuluyor ki bir personel size oteli gezdiriyor. hatta yanınıza neyi nerede bulabileceğiniz bir harita dahi veriliyor.odanıza yerleştikten sonra bulgari kişisel temizlik ürünleri ile sizi bir kez daha vuruyorlar. ayrıca içinde kişisel bakım ürünlerinin olduğu bir set-up da (tırnak makası, jilet vs vs vs) sizi bekliyor olacak. jakuzi keyfinizi manzaranız karşısında almayı unutmayın. temizlik görevlilerin temizlik yaptıktan sonra odanıza bıraktığı çikolatalardan bahsetmiyorum bile. kısaca otelin diğer yönlerinden de bahsedeyim. 5 adet ala carte restaurant bulunuyor. biri 24 saat açık. bütün restaurantlarını denemiş birisi olarak şunu söyleyebilirim ki sunum ve lezzet enfes.. spa (inanılmaz güzellikte), iki adet açık havuz (biri ısıtmalı ve deniz suyundan) bir adet içinde çocukların hoşça vakit geçireceği jungle havuz , iki adet plaj (tangeria favorimdir) bir adet çocuk oyun salonu (içinde herşey düşünülmüş.tarım bilgisi bile veriliyor) ana binanın içinde ve hemen önünde havuz bölümünde ve plajların bulunduğu bölümde barlar, içinde çeşit çeşit makaron bulabileceğiniz pastahane... bu arada içtiğiniz her şey ayrı ayrı kaliteli.. chivas 25 bulunduran barlar... olağanüstü. kısacası yok yok.. ama en güzeli personel... bu kadar güzel insanı bir araya getirmek gerçekten büyük başarı...""

gerçekten tatil anlayışını kökten değiştirecek bir otel..
  • euro kurunun uçması sonucu alamancı akınına uğramış lüks otel. tripadvisor sitesinde alman turistler tarafından yazılanları merak edip siteye göz atmamla, almanca yazılan degerlendirmelerin ne az %70'inin alamancılara ait olduğunu farketmem bir oldu. tabii diğer yandan, avrupa'da yaşayan türklerin tatil için güney sahillerimizi tercih edip bol bol döviz bırakmaları ülkemiz adına olumlu bir gelişme.
hesabın var mı? giriş yap