şükela:  tümü | bugün
  • uma thurman ve ethan hawke'ın 19 yaşındaki çilli oyuncu kızı. 3 bölüm süren little women filminin dizi uyarlaması ile oyunculuğa başlamış.

tam adı maya ray thurman-hawke.
  • stranger things'in üçüncü sezonunda oynayan genç aktris.
  • stranger things dizisinin 3. sezonunda robinadlı ultra zeki karakteri oynayan kız arkadaşımız. yüzüne bakınca "taylor swift'in daha güzel hali" diyesim geliyor çünkü çok güzel. ya da bana öyle geldi..? şaka şaka. ben güzelden anlarım.

ayrıca 8 temmuzdaki doğum gününü şimdiden kutluyorum kendisinin. buraları okuyorsan istanbul'a gelince mds'yi sor :)
  • stranger things te robin karakterini canlandırıyor.kendisini de oyunculuğunu da çok beğendim.uma thurman ve ethan hawke birlikte çok müthiş bi çalışma ortaya koymuşlar,cidden helal olsun
  • çok canlar yakacak çok.

biz bunu kitaplarımızda yazmıştık
  • stranger things'in son sezonunu izleme nedenlerimden biri olan güzel kadın oyuncu. 21 yaşında olduğunu gördüğümde çok şaşırmıştım
    yaşından daha olgun görünüyor sanki.

bir de donuk rollerde daha iyi döktüreceğini düşünüyorum. dizi epey hareketli olduğu için biraz ayak uyduramamış.
  • bugün doğum günü olan genç aktris. gelecek vaadediyor ve önümüzdeki yıllarda daha çok adını duyacağız gibime geliyor.
  • rorvenath sayesinde adını öğrendiğim aktris. gözleri yüzü bire bir annesinden gelme. uma thurman/ethan hawke birlikteliginin ürünü.
  • stranger things’in 3. sezonuna dair güzel tek şey.
  • kızı stranger things'de gördüm. iki saat ben bu kızı nerden hatırlıyorum diye söylendim. sonradan öğrendim uma thurman ve ethan hawke'ın kızı olduğunu... resmen ikisi de genlerini kokteyl yapıp ortaya böyle bir şey çıkarmışlar. hani çoğu çocuk ya annneyi andırır, ya da babasını... bu kız bir bakıyorum ethan hawke'ın kadın hali bir bakıyorum uma thurman'ın ikizi. harika bir çocuk yapmışlar tebrik ederim.