1. prodüksiyon şirketleri tarafından pek sevilmeyen ve fakat fazlasıyla kayıtlı insana sahip, ödeme günlerinde oldukça sinir bozabilen manken,model,casting, ıvırzıvır ajansı..
  2. ilk olarak bakirköyde çok küçük ve pek de sağlam olmayan çalışma prensipleri ile açılan ancak 4 yil içerisinde şaşırtıcı bir şekilde gelişme! ve genişleme gösteren,şu an mecidiyeköyde bulunan ve pek çok tv dizisini besleyen ajans
  3. gelen her vasıflı/vasıfsız insanı senden süper oyuncu olur kandırmacasıyla bünyesine katan, tüm yapımcıların yaka silktiği, ödeme günlerinde insanları insanlıktan çıkaran davranışların sergilendiği, fgr cast ajansı. bir de sağda solda kişilerin ne yapıp ne yapmayacaklarıyla ilgili büyük puntolu kırmızı ile yazılmış yazılar vardır ki gören kişiyi dumur eder, gülse mi ağlasa mı düşünürrrr durur.
  4. bundan dört beş yıl önce yeni kayıt olanlardan fotoğraf parası adı altında para toplarlardı. aynı uyanıklık ile devam ediyorlarsa tebrik etmek lazım.
  5. aslı figüran ajansıdır. ve buralardan en fazla diyaloglu figüran olunur. o da şanslıysanız. yani oyunculuk hedefleri olanların kesinlikle uzak durması gereken ajanstır.