şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---

"... namsa'nın bugüne kadarki projelerinde imha maliyeti 50 cent ile 3,5 dolar arasında değişiyor... "

http://www.ntvmsnbc.com/id/24969513/

--- spoiler ---

konu olan rakamlar doğru ise gerçekten akıl karı bir iş değil. suriye sınırında temizlenmesi gereken mayın 600 bin civarında, geniş geniş hesaplarsak maliyeti 5 milyon ytl'den az. bu kadar ufak bir meblağ için o kadar toprağı 40 seneliğine kiralamanın mantıklı bir yanını ben açıkçası pek göremiyorum.*
  • paranın dini milleti irki olmaz sözüyle haklı çıkarılmaya çalışılan eylem. ne var ki hayatta paradan daha önemli şeyler vardır.
  • dişlerimizdeki çürükleri ve taşları temizletince ağzımızı dişçiye bırakıyoruz ya onun gibi bişi işte.
  • bir adım ötesi rte ve saz arkadaşlarının, önünde "i love you israel" arkasında "god bless you america" yazan t-shirtler giyerek sağda solda gezinmeleri olacaktır..
  • hani komşu oturmaya gelir de pirincin taşlarını ayıklatırsın sonra da pilav pişirir hepsini verirsin ya kadına hah işte aynen öle bişi.
  • boğaza nazır güzel bi araziye mayın döşemeyi teşvik eden uygulama. bi arada terörist var diye orman yakıolardı. lan her şeyin altından arazi mafyası çıkıo. gerçi artık kim terörist, kim mafya, kim örgüt, kim rerererörörö hepten karıştı.