şükela:  tümü | bugün
 • ufak tefek cinayet dizisi bölümlerini yer yer kahkaha attıran sarkastik, gerçekçi ve en güzeli de harry potter göndermeleriyle süslü bir dille yorumlayan youtube kanalı sahibi.

  https://www.youtube.com/…l/uce9lwwqvkvdcb53u6hfr8yw
 • önce hogwarts evlerine utc karakterlerini yerleştirdiği videosuyla beni kendine hayran bıraktıran sonra rupaul's drag race yorumu yaptığı videosuyla göklere çıkarma isteğiyle beni dolduran harika bir youtube kanalı/kanalı sahibi.
 • potterhead. müthiş bir mizah anlayışı var. şöyle bir 3-4 saat karşılıklı kahve içip sohbet etmeyi çok isterdim.

  edit: geçen gün kanalında gülmeme challenge diye bir şey gördüm, üzdü. slime falan yapmaya başlarsa diye korkmaya başladım.
 • ufak tefek cinayetlerin senaristlerinden çok daha derin bir kavrayışı olduğu muhakkak olan donanımlı ve zeki genç. izlemesi keyifli, mizahı kaliteli, türkçeyi de çok iyi kullanıyor. şu videosundaki pencere konusunu ele alış tarzına bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

  umarım zamanla takipçi kitlesi büyür ve kendisinin vizyon filmlerinin eleştirel özetlerinin videolarını da izleriz. the editing room'un videolu türkiye versiyonu olabilecek ışığı görüyorum kendisinde.
 • harry potter hogwarts mystery incelemesinde, zindanlarda koşturan ev cinine " aa ilhan* değil mi bu? kaçma ilhan! " diye seslenen youtuber *
 • utc incelemeleri diziden daha güzel olan youtuber. önerilerde çıktı valla izlemiş bulundum. eğlenceli birisi.
 • dizi yorumlarını yeni izledim. öyle yorumlar katmış ki eminim dizinin senaristi bile izleyip izleyip '' ben neymişim be vay beni vay '' diye kendini omuzundan öpüyordur.

  buraları okuyorsa lütfen daha çok kitap tavsiyesi videosu pls.
 • şu videosuyla tanıdığım ve videolarının da geri kalanını bir an önce izlemeye çalışacağım tam bir içerik üreticisi bir youtuber.

  tabii ki sıfırdan yaratmıyor ama en azından diğer popüler kanallar gibi boş ve klasik olmadığını sırf şu videosundan bile görebiliyoruz.

  açıkçası bir an 4,7'yi 4 milyon 700 bin zannedip dumur olmuştum ama izlenme, yorum sayılarını görünce sakinleştim, henüz 4.700 takipçisi olan fakat barış özcan kaliteliliği taşıyan, ileride çok değerlenecek verimli topraklara sahip olan bir gencin kanalıdır.

  youtube'un dibi hareketi yeniden aktifleştirilse barış gibi tak diye patlayacak şahıstır.
 • kendisinin dizi yorumculuğunu bırakıp kitap yorumculuğu yapmasını çok isterdim.

  gerçekten çok zarif, çok sevimli ve çok kibar bir adam.

  espri anlayışına bayıldım.
  merak ettiğim bir insan kendisi hakkında daha çok şey bilmek isterdim.
 • ses tonuna bayıldığım youtuber.

  harry potter göndermeleriyle utc'yi yorumlaması bir yana, dizideki eleştirilerini yerin dibine sokmadan aynı zamanda başarılı noktalaea değinerek dile getirmesiyle bağladı beni kanalına.

  bir pottterhead klasiği olacak ama lanetli çocuk konusundaki fikirlerini duymayı isterdim.

  kanalının daha da büyümesi dileğiyle entryimi sonlandırıyorum. seviliyorsunuz mayıs beyciğim.