şükela:  tümü | bugün
 • ufak tefek cinayet dizisi bölümlerini yer yer kahkaha attıran sarkastik, gerçekçi ve en güzeli de harry potter göndermeleriyle süslü bir dille yorumlayan youtube kanalı sahibi.

  https://www.youtube.com/…l/uce9lwwqvkvdcb53u6hfr8yw
 • önce hogwarts evlerine utc karakterlerini yerleştirdiği videosuyla beni kendine hayran bıraktıran sonra rupaul's drag race yorumu yaptığı videosuyla göklere çıkarma isteğiyle beni dolduran harika bir youtube kanalı/kanalı sahibi.
 • potterhead. müthiş bir mizah anlayışı var. şöyle bir 3-4 saat karşılıklı kahve içip sohbet etmeyi çok isterdim.

  edit: geçen gün kanalında gülmeme challenge diye bir şey gördüm, üzdü. slime falan yapmaya başlarsa diye korkmaya başladım.
 • ufak tefek cinayetlerin senaristlerinden çok daha derin bir kavrayışı olduğu muhakkak olan donanımlı ve zeki genç. izlemesi keyifli, mizahı kaliteli, türkçeyi de çok iyi kullanıyor. şu videosundaki pencere konusunu ele alış tarzına bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

  umarım zamanla takipçi kitlesi büyür ve kendisinin vizyon filmlerinin eleştirel özetlerinin videolarını da izleriz. the editing room'un videolu türkiye versiyonu olabilecek ışığı görüyorum kendisinde.
 • harry potter hogwarts mystery incelemesinde, zindanlarda koşturan ev cinine " aa ilhan* değil mi bu? kaçma ilhan! " diye seslenen youtuber *
 • utc incelemeleri diziden daha güzel olan youtuber. önerilerde çıktı valla izlemiş bulundum. eğlenceli birisi.
 • https://youtu.be/kfkl-brn8vo arkadaş çok iyi inceleme yapıyor. hele videonun başı baya komikti.
 • yakında çok iyi yerlere geleceğine inandığım, oldukça donanımlı görünen*, hem bu kadar genç olup hem de kültür sanat konusunda bu kadar bilgili oluşunu hayranlık verici bulduğum ve kendisinden çok şey öğreneceğimi düşündüğüm youtuber.

  bir de bir tarzı var ki herhangi bir tarzı olan kişileri özel bulurum. bunun üstüne efendi, ukalalık yapmadan eleştiri ve fikrini sunması, ufuk açıcı bilgiler vermesi takdire şâyan.

  son yayınladığı kitap tavsiye videosuyla bile birçok boş beleş youtuber'dan olan farkını ortaya koymuş çocuk. okuyan insan iyidir.

  üf bu ara ne çok övdüm milleti be, ölücem galiba. biraz seda sayan, demet akalın başlığına gideyim de kötü şeyler yazayım, dengelensin.
 • dizi yorumlarını yeni izledim. öyle yorumlar katmış ki eminim dizinin senaristi bile izleyip izleyip '' ben neymişim be vay beni vay '' diye kendini omuzundan öpüyordur.

  buraları okuyorsa lütfen daha çok kitap tavsiyesi videosu pls.