şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray taraftarının hislerini birebir yansıtan güzel pankarttır. yıllarca tek maçlar üzerinden sözde üstünlük taslamaya çalışan rakiplere karşı mayıs aylarında anlamlı şampiyonluklar kazanarak taraftarını mutlu etmiştir galatasaray.

  dört sene üst üste şampiyon olduğumuz dönemde de fenere kaybederdik fakat tüm taraftar bilirdi ki mayıs'ta şampiyonluk bizimdir. o yüzden bu pankartı çok sevdim. hep asılı kalsın, her mayıs bizim olsun.
 • her şey unutulur hatıralar kalır,
  size her mayıs bizi hatırlatır minvalinde bir kelam.
 • almanlar için söylenmiş olan "futbol doksan dakika sürer ve almanlar kazanır" sözünü ve bayern münih için açılmış olan "gol çok olur ama galibiyet golü sadece bayern'den gelir" pankartını hatırlatan söz.
 • çok saçma bulduğum söylemdir.bu sözlerle hedeflenen takım muhtemelen fenerbahçe ama şampiyonluk farkı sadece bir.hani bu fark 10 sene olur hadi 5 sene olsun mayıslar niye sizin anlarım çok da anlamlı bi söz olurdu haa bi de kasımların da bizim olduğu söyleniyor sebebi 6 kasım mı o da başka bir konu
 • valla 31-32 yaşlarında bir galatasaraylı için* oldukça anlamlı ve yüzünde tebessüme yol açan bir slogan.

  6 yaşından beri bilinçli olarak futbol maçlarını takip ederim. ilk hatırladığım meşhur 14 yıl sonra gelen şampiyonluğun ardından gelen ikinci şampiyonluk. ondan sonra allah yürü ya kulum dedi, milne dönemindeki üç yıllık sessiz dönemi saymazsak *,son 25 yılda kimin kaç kez şampiyon olmuş biraz araştıran ne demek istediğimi anlar. ben söyleyeyim 12 şampiyonluk yani bu durum 2 yılda bir şampiyonluğa tekabül ediyor.

  milenyum çağı, cep telefonu çağı gibi artık literatüre girmiş dönemler var. son 25 yıl türk futbolunda galatasaray çağı'dır. bu dönemde oynanan 3 şl çeyrek finali , 1 şl yarı finali gibi soslar da cabası. galatasaray taraftarı sayısının inanılmaz bir ivmeyle arttığını herkes kabul eder.
 • zuhahahahahaha hasiktirin ordan temmuzlar sizindir dediğim dangalakça slogan.
 • tam olarak oyle, bu sezon yine gorduk. nasil ki tromso'ye elendigimiz sezon sonunda yine gulen biz olduysak, ostersunds'a elenerek basladigimiz sezonun sonunda yine biz sampiyonuz.