şükela:  tümü | bugün
  • şimdiden nick altı kusmukçuları ve zır cahil statükoculara selam eden yazar...

peşinen söylüyorum; bu başlığa entry'nizi kustuktan sonra üzerine toprak atın, kokmasın.

ekleme: geldi mi yine söylediğime.
    eheh eh

iftira, kıtır, spekülasyon...

bir de ifşa oldum diye sevinen, sözlükteki işsizlerin ve vasıfsızları en önde flamayla bayrak taşıyanı ekşi peace sığırlığı var. sanki kendimi gizleme gibi bir derdim varmış gibi...
  • 200 liraya satın alınan aktroll komple insan adlı yazarın yeni nickidir.

bu da kanıtı

ben degil kendi diyor; (bkz: #72540714)

silinirse diye kanıt

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

edit: satın almadığına dair mesaj attı bana. insanlar gerçekten sahtekar be komple insan :/
  • komple insan adlı yazarın yeni hesabı. bildiğin ak troll.
  • atatürk düşmanı aksığır'ın yeni hesabıymış.

bir de satılık hesap ararken "insanlar çok sahtekar" demiş. puhahahahaha.

bu çocuk baya beceriksiz ya, bir önceki hesabında da deşifre olmuştu, bunda deşifre olması 24 saat bile sürmedi. buradan aktroll koordinasyon merkezine sesleniyorum, bu aktrollünüz maaşını hak etmiyor!

edit: bu sefer kendi kendini de deşifre etmiş. nasılsa bu beyin ile hemencecik buluyorlar beni, baştan malzeme vermeyeyim demiş olmalı.
  • bundan sonra edeceklerine kıyasla hayatının tek doğru lafını etmiş: insanlar çok sahtekar.
  • trollsavar yazar yandeskin ellerine sağlık. nakba ve komple insan nickli troll yazarın hesap satın almasını günyüzüne çıkardığı için teşekkürlerimi sunarım.

link

trolle kapak

"meraba hocam,

2-3 gündür sözlük hesabı arıyorum ve resmen başım dönmüş durumda. insanlar çok sahtekar...

bundan önce de "nakba" ve "komple insan" nickli iki hesabım uçuruldu. yine sözlüğün, artık isim yapmış abilerinden ablalarından referans verebilirim, fakat şöyle bir sorun var; nick... nick benim için önemli, güvenli alış veriş yapabileceğim bir kaç kişi daha vardı ama sırf hesap nicklerinden hoşnut olmadığım için aşış verişi gerçekleştiremedim.

yardım ederseniz çok mutlu olurum, teşekkürler."
  • böyle aktrolllerin ipliğini pazara çıkaran yandesk’e saygılarımı sunuyorum. up.
  • ifşa olmiş salak. e dincilik de parayla biyere kadar.
  • açtığı başlığı uplamak için 5 entry giren, yine tutmazsa başlığını mesaj yoluyla millete yollayan, yine tutmazsa entrysini silip başka başlık açıp oraya yapıştırıp aynı döngüyü devam ettiren bir de üstüne "ben ekşi sözlüğü iplemiyorum" triplerine giren ekşi sözlük tarihinin en ezik trolü.

sözlükteki islamcı yazarlar lobisi tarafından pohpohlanmaktadır ama trollük de bir kapasite istiyor malesef.

sidon da aynı sebepten çaylak oldu onun yancılarının da durumu aynı.
  • komple insan'ın 3. hesabı. daha önce de nakba hesabı uçurulmuş.

kendi başlığını uplayan, tutmayınca insanlara mesaj yazmaya başlayan, diğer aktrollerle muhtemelen örgütlü hareket eden ve birbirini destekleyen, 2 hesabı bu gibi sebeplerden uçurulmuş, 1 sayfa yazı yazıp mantıklı hiçbir şey söylemeyen. zeki olduğunu sanmasına rağmen baştan sona zırvalayan, temel mantık ve tartışma prensiplerinden bihaber bu adam 3. hesabıyla tekrar aramızda.

tanıdığım bir dünya pırlanta gibi yazar olacak adamlar çaylak sırasında yıllarca beklerken bu adamların birden fazla hesaplarının olması çok anlamsız.

3 tane hesabı olan adamın 2 tane hesabını uçurup 3.ye dokunmamak çok anlamsız. çünkü yazar aynı yazar, derdimiz yazıyı yazanı aramızdan ayırmak mı yoksa hesabı uçurmak mı? sözlük bu konuda kurallarını revize etmeli.