şükela:  tümü | bugün
  • cok guzel reklamlari olan yeni bir tuvalet kağıdı markası. diğerlerinden farkı iki kat daha uzun olmasıymış.
    (bkz: büyüksün maylo)
  • reklamı konusunda büyük eleştiriler içindeyim.
    reklamı gördüğüm her an bakkala sepet sallayan yan komşum aklıma geliyor çünkü kadın balkondan oğlunu sallandırmadan nasıl bağlıyor tuvalet kağıdını oğluna düşünülmesi gerekn birşey.ayrıca eğer bu durumu da gösterselermiş maylo çok güçlü anlamına da gelirmiş tabi bu güç hangi manada onu vurgulamak lazım."bir silişte herşeyi silip süpürüyor" gibi mi yoksa urgan gibi "bagla kayığını abla kopmaz asla" gibi mi.
    (bkz: düşünülmesi gereken absürt konular)
  • reklamları absürt yöntem izlenerek yapılmış ancak gayet akıllıca yapılmıştır.

hatırladığım kadarıyla iki farklı reklamı vardı;

1. normal bir tuvalet kağıdıyla bir çocuğu mumyalarken, maylo ile iki çocuğu mumyalabiliyoruz.
    2. normal tuvalet kağıdıyla çocuğu 100 metre ilerideki bakkala yollarken, maylo ile 200 metre ilerideki bakkala gönderebiliyoruz.

yani aslında söylenen şu; maylo tuvalet kağıdı normalden 2 kat daha uzundur.

peki bunu niye böyle anlatmışlar?

çünkü muzip olmak istemişler. bir maylo ile 2 kat daha fazla popo silebilirsiniz diyemeyeceklerinden dolayı bu şekilde anlatmışlar. gayet mantıklı.
  • geçen gün hamarat peçetelerinden aldım, çok fazla sert, elini yüzünü acıtıyor insanın. zaten slogları daha emici, daha dayanıklı. ben hem yumuşak hem hesaplı bir şeyler arıyordum oysaki.
  • (bkz: #348639)
  • (bkz: milo)
    (bkz: the mask)
  • yeni reklamı sebepsiz mutlu etmiştir.
  • huysuz virjin ile olan son reklamı çok güzeldir. huysuzu özlemişiz. bi alalım da deneyelim dediğim tuvalet kağıdı.
  • huysuz virjin'in yer aldığı reklamı yüzümde gülümseme oluşturmuş olan firma.

herkesin anlamsız şekilde ailecek mutlu olduğu, her şeyin mükemmel olduğu, gereksiz prodüksiyonların olduğu diğer marka tuvalet kağıdı reklamlarının yerine huysuz virjin ile sempatik ve etkili bir reklam hazırlamışlar.

edit: https://www.youtube.com/watch?v=2snumhpxmu8
  • huysuz virjin seyfi dursunoğlu'nu çok seven biri olarak adından yeni haberdar olduğum firma. yani tuvalet kağıdı konusunda bir marka bağlılığım yok; eğitim gönüllüleri vakfı'na destek olduğu için de ayrıca seçebileceğim tuvalet kağıdı.

bam telimden yakaladılar.