şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 1999 senesinde yayınlanan, çarli isimli bir şempanzenin başrolde yer aldığı sitcomda kahkaha efektleri eşliğinde yer almaktadır.

  video

  bilenler bilir eski salak sitcomlarda mutlaka, dekolte kıyafetler giyen aptal sarışın rolünde bir karakter bulunur. (genellikle bu kişi yeliz yeşilmen olurdu.) bu karaktere sürekli bir cinsel taciz durumu vardır. (taciz ise genellikle mehmet ali erbil tarafından gerçekleştirilirdi.)

  insanı duble dehşete düşüren bu sahnede ise hem tecavüz vakası yaşanıyor, hem de zoofili teması işleniyor yani tecavüzü işleyen bir hayvan.
 • tayfun güneyer el atınca boka saran güzelim dizilerden sadece birine ait sahne. liseliler bilmez de bu dizinin star da yayımlanan bölümleri, kaygısızlar ile beraber absürd komedinin efsaneleri arasındadır. cast ta yeliz yeşilmen gibi hiçbir vasfi olmayan salaklara da yer yoktur.
 • absürt komedi dizisiydi. bazı bölümleri "dayı afakan" komik diyebilirdik. bu iğrenç sahneyi hiç izlememiştim.
 • gayet de eğlenceli bir sahne. ortada tecavüz falan da yok. olsa bile gösterilmemiş. bu neyin isyanı? cumhuriyet dönemine dair özlediğimiz medya özgürlüğü bu işte. yeni yetme fularlı ergenler anlayamaz; ama dizinin yayınlandığı seneler bu gibi şeyler tv'de normal sahnelerdi.

  yazık.
 • afedersiniz ama ya sizin ben duyariniza sokayim. gidin de gercek cocuk tecavuzculerini bulun, gercekten hayvana hallenenleri ifsa edin. birakin eglencelik dizileri filmleri zira baska bir sey kalmadi elimizde..
 • rahatsiz etmeyen.

  sundan rahatsiz olanin iq seviyesi maks 70tir

  yeri gelir oldurme sahnesine gulersiniz.

  yeri gelir iskence sahnesine gulersiniz.

  bunlar sahnenin ne sekilde ne amacla cekildigiyle alakali.

  tecavuz sahnesine de gulunebilir.

  bundan rahatsiz olana surungenlere baktigim gibi bakiyorum

  amk ortadogu kertenkeleleri sizi