• ben de maymun türbanını çıkardı zannettim de şaşırmıştım. haberde şaşıracak birşey yok. islam dünyasında sıradan bir gün.

debe editi: ülkedeki maymunların bile evrim geçirince başımıza bela olmasın diye imam hatip'e gönderilip, türbana sokulmalarını istemiyorsan, ali ismail korkmaz'ı unutturmuyoruz.
  • hiç birimiz anamızı, babamızı, doğduğumuz coğrafyayı kendimiz seçmiyoruz. dolayısıyla o topraklarda doğmak, o ilkel canlılarla bir arada olmak, orada yaşamak o maymunun tercihi değildi.

maymunun ölümüne üzüldüğüm ufak bir tatsızlık.
  • lan nasıl toplumsunuz, nasıl bir coğrafyasınız ?

ayrıca (bkz: imam hatipler kapatılsın) türkiye bir süre sonra böyle olaylar normal karşılanacak.

(bkz: kabile devleti)

--- spoiler ---

libya’da bir maymun ülkenin güneyindeki iki kabilenin birbirine girmesine neden oldu. günlerdir devam eden çatışmalarda en az 16 kişi öldü, 50 kişi de yaralandı.

sputnik'te yer alan habere göre, libya’nın sabha şehrinde, gazazefe kabilesinden olan bir bakkal sahibinin maymunu, bakkalın yakınlarından geçen evlad süleyman kabilesinden bir kız öğrencinin başörtüsüne saldırdı. ardındansa evlad süleyman kabilesinden bir kişi, önce maymunu ardından da gazazefelerden üç kişiyi öldürdü.

perşembe günü yaşanan bu olay, gazazefe ile evlad süleyman kabileleri arasındaki çatışmanın fitilini ateşledi. ap’ye bilgi veren sabha şehir hastanesinden abdulrahman ariş, dört günde 20 kişinin öldüğünü; 50 kişinin de yaralandığını belirtti. reuters ise en az 16 kişinin hayatını kaybettiğini aktardı. bilançonun ağırlaşmasının temel nedeni çatışmalarda tanklar ve havanlar da dahil olmak üzere ağır silahların kullanılması.
    --- spoiler ---

http://www.cumhuriyet.com.tr/…0_kisi_yaralandi.html
  • insanla maymunun yerini değistirelim. turbani takan maymun, çıkaran da insan olsun.

sonuç: kimse ölmezdi.

insanları, maymundan beter oldukları için tebrik ediyorum.
  • ben de maymuna bomba takıp türbanla kamufle ettiler, maymun türbanı çıkarınca teli koptu patladı falan sandım. oha amk dedim daha neler göreceğiz, duyacağız.

lan adama neler düşündürtüyosunuz.

bir garip vaka bir garip coğrafyada.
  • (bkz: jumanji)
  • ölen maymun dışında kimseye üzülmediğim olay.

--- spoiler ---

ice age'in dodoları gibi aptallıktan soyları tükense ne hoş olurdu.

--- spoiler ---
  • 16:1 kill:death ratio ile maymunun net aldığı maçtır.
  • maymunun doğal seleksiyonun fitilini sikerim diyip ateşlediği olay. kendi şehit olmuş ama güzel temizlik olmuş sayesinde.
hesabın var mı? giriş yap