şükela:  tümü | bugün
 • boks tarihinden ünlü bir aile. ilk kuşak floyd mayweather sr, roger mayweather, jeff mayweather'ı son kuşak floyd mayweather jr takip etmekte. asıl jr'ın bir kardeşi daha varmış boksör, o da geçenlerde ortaya çıktı. justin jones'ı bırakalım şimdi bir tarafa, ne de olsa onun soyadı farklı.
  sr. ringlerde esmeye başladığında, kardeşleri onu seyrediyordu. sırayla coştular, coşturdular. bokstaki kemerler, dünya şampiyonlukları derken yavaş yavaş çıkardıkları olaylarla gündeme geldiler. sr. bacağından vuruldu bir aile kavgası neticesi. oğlu emin adımlarla yoluna devam ederken, başta babası sonra amcası tarafından çalıştırıldı. kim çalıştırıyorsa, diğeri hapisteydi bir başka sebeple. ama jr'ın gönlü amcadan yana oldu, babadan yana değil. baba da oğlunun rakibi oscar de la hoya'nın adamı oldu. abi kardeşin kavgaları hep konuşuldu. babayla oğlun sorunları hiç bitmedi. oğul şimdi dünya şampiyonu. kuvvetle muhtemel bu film burada bimeyecek ya neyse.
  bonus (bkz: habil ile kabil)
 • dede,baba,torun boksör olan pek bulaşmaya gelmeyecek bir aile.yılların birikimi floyd mayweather jr da mükemmel bir savunma tekniği geliştirmiştir.

  (bkz: bunlar babadan oğula nesil herhalde)
 • maymun kadar hareketli spor efsanesi aile.
  170 milyon dolar servet de bonusu.