şükela:  tümü | bugün
 • 3.7 litre ve 277 beygirlik benzinli motoruyla, 130 bin tl'den başlayan fiyatlarla türkiye'ye giriş yapmış cip.

  http://www.mazda-tr.com/showroom/cx-9/overview/
 • 3700 cc benzinli motoru olan 2 tonluk bu canavar şehir içinde 15 litre, ortalama da 11 litre yakıt tüketmektedir. galerici mantığıyla 10'a alıp 11'e kakalama derdi olanlar kia sorento'ya, dacia duster'a falan baksın lütfen.

  120 bin tl'lik fiyatı türkiye şartlarında bir mazda için, hele hele bu boyutta bir cip için (audi q7'den büyüktür) uygun bile denebilir.
 • audi q7* ve muadili turbo dizel jipler biraz sert kullanımda şehir içi 18-20 yakan araçlardır. bu bakımdan cx 9, o hayvan gibi atmosferik benzinli motoruyla 20 litre yaksın şehir içinde; öpün başınıza koyun... ayrıca, yıllık 15 milyar mtv ödeyip, bir o kadar yakıt parası için ağlayacaksanız, jip size gelmez. sizin için şunlar var:

  (bkz: hyundai getz)
  (bkz: renault clio)
  (bkz: peugeot 107)
  (bkz: citroen c1)

  ayrıca, q7'ye 240 bin lira para verene kadar, cx 9'a 130 bin verilir; para üstüyle bi tane daire alıp, kira geliriyle arabaya benzin konabilir. bu da böyle bir bakış açısı olsun.
 • türkiye'de maalesef mermerler otomotiv ve hanzo tüketici tercihleri nedeniyle en underrated otomobil markası haline gelen mazda'nın şaheseri..

  konfor, tasarım, güvenlik, fiyat - kalite olarak kanaatimce nefis bir araçtır. x-5'in dolu olmayan versiyonlarını falan donunda sallar. denemeyen/bilmeyen bok atmasın lütfen..
 • evin aşağısında gördüm beyazını. döndüm bir daha baktım. kesiştik güzelle. uzun zamandır bir suv tasarımı bu kadar dikkatimi çekmemişti.
  hemen araştırdım. fiyat iyi de o motor ne aga. koy bt 50'deki 2500 lük dizeli buna. fiyatı da 100 bin'e çek gerekirse donanım azalt. kapış kapış gider.
  vallahi çok güzel lan araba, al beni git diyor.
  mazda da şu piyasada değerini en çok bulamayan markadır yani, şu arabadan yeni haberim oldu. yokmu kardeşim adam gibi ceo, halkla ilişkiler yetkilisi.
 • insafsız vergi oranları yüzünden türkiye'de artık satılmayan güzellik. 4 çeker olmayan 1.4 motor taşıtlara suv diye binmek müstehak size.
 • değerini en az koruyan araçlardandır. çılgın sahibi bir gün çıkagelip masrafını sen çek bakımını yap doya doya kullan diye anahtarı cebine koysa anahtarı olduğu yere bırakıp olay mahalinden hızla uzaklaşmak gerekir.. şehir içi 18-20l/100 km yakıt tüketimi(benzin), 5-6 bin tl civarındaki mtv'si ve bir o kadar da tutabilecek yıllık bakım bedeli ve kasko primi ile gerçek bir servet düşmanı olabilir.
 • kodo tasarım felsefesine uygun olarak 2. nesli burnunu göstermiş. ilk olarak skyactıv-g 2.5t ile piyasada yeralacakmış.

  http://www.autoblog.com/…9/2017-mazda-cx-9-la-2015/
  http://www2.mazda.com/…ase/2015/201511/151119b.html
  http://www2.mazda.com/…ase/2015/201511/151119a.html
 • tasarımı çok güzel olmuş. türkiye'ye gelmez büyük ihtimalle. işte o tasarım
 • yeni tasarımı, hyundai tucson ile aynı banttan mı çıkıyor acaba dedirten araç. çünkü dış tasarımı tamamen aynı görünmekte. hyundai ile mazda bu yönde bir karar mı aldılar son dönemde bilemiyorum. araştırdım netten ancak yeterli bilgiye ulaşamadım.

hesabın var mı? giriş yap