şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • bize de abubakar geldiğinde ilk 3-5 hafta ne top sürebiliyordu ne de topa vurabiliyordu. şampiyonlar ligi ve ligde içinden drogba çıktı ve herkes bonservisi alınsın dedi. ama bu anlattiklarimin diagne ile hiç bir alakası yok.
  • biz 25 kuruşa kıyamıyoruz, adamlar 10 milyon euro'ya poşet alıyor.
  • iki maçta balon ilan edilen kara boğa. ben kendisine biraz daha sabredilmesi ve güvenilmesi taraftarıyım çünkü fenerbahçeliyim ve bu adamdan bir bok olmaz bence.
  • galatasaray scout ekibinin forvet için bütün dünyayı dolaşıp, 20 km. ötedeki kasımpaşa tesislerinde bulduğu top tepici.
  • bugün alırsak bolu + alanya maçlarında cezalı, yarın alırsak alanya + trabzon maçlarında cezalı. alacaksak hemen alın amk.

edit: 12 milyon euro eder etmez tartışmalarını gereksiz buluyorum galatasaray şu an beni forvete almaya kalksa babam 2 milyon euro filan ister amk takımda forvet yok görüştüğümüz kulüplerin eli güçlü bu konuda.

edit2: arkadaşlar kulağımı uyarıyor, alanya + hatayspor maçlarında çekecekmiş cezasını.
  • büyük maçları kaldıramadığı idda edilen oyuncu.
    bu sezon fenerbahçe'ye deplasmanda 2 gol, galatasaray'a 1 gol, iç sahada başakşehir'e 2 gol, beşiktaş'a da 2 gol attı.büyük maçları kaldıramamış hali bu yani, haberiniz olsun.
    sanki kasımpaşa real'le, juventus'la felan oynadı da, onlara gol atamadı..
    sizin o ezbere yaptığınız yorumları öpeyim.
  • bana diagne mi, sinan mı diye sorarsanız hiç düşünmeden luyindama derim.
  • drogba görünümlü souleymane youla.
  • sanki ligin ilk yarısı bu adamı bize kilitlemek için düzenlenmiş bir tiyatro gibime geliyor. başka türlü bu adamın 17 maçta 20 gol atmasını açıklayamıyorum.
  • galatasarayın kasımpaşayı tüketici haklarına şikayet etmesi gerekiyor