şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
1937 entry daha
  • an itibariyle bu sezon lig golü bakımından avrupanın en golcü ikinci futbolcusudur. 3 maç fazlası bulunan messi ile aralarında 1 gol vardır.
  • akhisar maçı patlama yapması için en uygun maçtır.bu maçta hat-trick gelecektir.
  • ben bu herifi sevemedim sözlük. böyle gamsız, yavşak, dalyarak bir insan intibası uyandırıyor bende. kafadaki boncukları olsun, instagram'da sabah akşam attığı spor araba konseptli story'ler olsun, basına verdiği demeçlerdeki umarsız tavırları, maçta topu kaybedip yanındakileri fırçalaması, pres yapmaması, osuruktan hareketler yapıp kart görmesi, yalan dolan penaltı peşinde koşmasıyla gelir gelmez beni ifrit etti. mizacının gomis'le uzaktan yakından alakası yok.

3 maçta kendisine kuruldum. umuyorum ki aklını başına alır, lütfedildiği teveccühün kıymetini anlayıp bu ettiğim lafları bana bir güzel yedirir.
  • galatasaray'ın kendisinden zarar edeceği hayalini kuran kanatlılar hayal kurmaya devam edebilirler.

herif öyle ya da böyle sezonu gol kralı kapatacak.

en kötü senaryoda bile aldığımız fiyata araplara satar yolumuza bakarız.
  • top kontrol etmeyi bilmeyen top tepicisi.
    kasımpaşa formasıyla bu sezon attığı golleri kime izletirseniz izletin kimse cebinden 10m€ çıkarıp vermez, tabi eğer siz transferde gecikmiş, saçma sapan menajerim diye geçinen adamlara bel bağlamadıysanız.
    galatasaray seviyesinde değildir.
    gördüğüm ve anladığım kadarıyla, mental açıdan da emenike kıvamındadır kendileri.
    buradan kendisine bel bağlayanlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

not: galatasaray
  • galatasarayın elinde patlaması muhtemel 10 milyon euroluk transferidir.